skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پلتفرم جدید صرافی ارزدیجیتال بیت‌پین رونمایی شد

۹ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

پلتفرم جدید صرافی ارزدیجیتال بیت‌پین

پلتفرم جدید صرافی ارزدیجیتال بیت‌پین با تغییراتی شامل بهبود قابلیت‌های قبلی پلتفرم معاملات، بهبود تجربه کاربری، افزایش سرعت محصول، افزایش تعداد کوین‌های قابل معامله، کاهش کارمزد و افزایش سرعت واریز یا برداشت رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی بیت‌پین، افزایش سهم صرافی ارزدیجیتال بیت‌پین در سال‌های گذشته موجب شده این صرافی میزبان طیف گسترده‌ای از کاربران حرفه‌ای و تازه‌کار برای فعالیت در بازار پرهیجان و ریسک ارزهای دیجیتال باشد. به همین دلیل توسعه ابزارهای معاملاتی، کارت هدیه، هیت مپ بازار کریپتو و آکادمی آموزشی از جمله توسعه‌های این پلتفرم برای پاسخ به نیاز کاربران بوده‌است.

با این حال برای ارائه تجربه نوین، خدمات جذاب و به روزتر، بیت پین اقدام به بازآفرینی برند خود کرده است. در این بازآفرینی، نشان اصلی این برند در کنار ظاهر سایت و اپلیکیشن بیت‌پین تغییرات گسترده‌ای داشته‌اند.

از اهداف این تغییرات می‌تواند به دستیابی به اهداف برند قبلی و تلاش برای گسترش دیدگاه‌ها در جهت گسترش برند اشاره کرد. این تغییرات با هدف افزایش زنجیره ارزش برای کاربران و ایجاد محیطی امن و مطمئن برای معاملات، انجام شده است. اقداماتی به معنای تکمیل و بهبود خدمات به کاربران که افزایش اطمینان و رضایت معامله‌گران ارزهای دیجیتال را به دنبال خواهد داشت.

تغییرات محصول صرافی ارزدیجیتال بیت‌پین

تغییرات در بازآفرینی بیت‌پین شامل محصول این صرافی هم می‌شود. تغییراتی شامل بهبود قابلیت‌های قبلی پلتفرم معاملات بیت‌پین در کنار ارائه ویژگی‌های جدید، شامل بهبود تجربه کاربری، افزایش سرعت محصول، افزایش تعداد کوین‌های قابل معامله، صفحه ترید جدید و حرفه‌ای، کاهش کارمزد و افزایش سرعت واریز یا برداشت، از جمله این تغییرات بوده است.

پلتفرم جدید صرافی ارزدیجیتال بیت‌پین
تغییرات در بازآفرینی برند بیت‌پین

در نسخه جدید پلتفرم معاملاتی بیت ‌پین، چیدمان بخش‌های مختلف با هدف بهبود عملکرد و راحتی بیشتر تریدرها، تغییر کرده و دسترسی ساده‌تر و سریع‌تری برای کاربر فراهم است. این قابلیت‌ها شامل موارد زیر می‌شود.

  • ارائه قابلیت زنگوله برای مانیتور دائمی بازار (نوعی ابزار اعلان تغییر قیمت ارز دیجیتال برای مطلع شدن از رسیدن ارزش ارزی دیجیتال به قیمتی خاص در بازار)
  • ارائه کارنامه معاملاتی (کارنامه ابزاری است که امکان مشاهده و بررسی درصد سود و زیان دارایی رمزارزی کاربر را در بازه‌ای مشخص فراهم می‌کند. )
  • بهبود تجربه کاربری
  • بهبود سرعت پلتفرم
  • افزایش رمزارزها در بخش خرید آسان و پلتفرم
  • صفحه ترید جدید و حرفه‌ای

تغییرات غیرمحصولی بیت‌پین

پلتفرم جدید صرافی ارزدیجیتال بیت‌پین، تغییراتی در لحن و روش‌های اطلاع‌رسانی را هم تجربه کرده است. این تغییرات که به منظور ارتباط بیشتر و موثرتر با کاربران و دریافت سریع و مستقیم اطلاعات مورد نیاز کاربران، طراحی و اجرا شده‌اند. تغییراتی در راستای افزایش رضایت و بهبود دسترسی اطلاعات برای کاربران انجام شده است.

https://pvst.ir/f0y

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو