skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دریافت اعتبار در «ازکی‌ وام» تا سقف ۷۵ میلیون تومان افزایش پیدا کرد

۸ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

امکان دریافت اعتبار در ازکی‌ وام با همکاری بلوبانک،هلدینگ مکس و ازکی‌وام تا سقف ۷۵ میلیون تومان افزایش پیدا کرد. طبق تفاهم‌نامه سه‌جانبه همکاری ازکی‌وام، هلدینگ مکس و بلوبانک، این طرح از طرح‌های جدیدی است که شرایط متفاوتی را در دریافت اعتبار برای افراد فراهم کرده است. درواقع ازکی‌وام به‌عنوان واسطی میان تامین‌کننده مالی و افراد است تا فرایند پیچیده دریافت تسهیلات را ساده‌تر کند.

به گزارش روابط عمومی ازکی وام در این طرح افراد می‌توانند متناسب با شرایط خود تا سقف ۷۵ میلیون تومان اعتبار خرید دریافت کنند و از فروشگاه‌های مختلف کالاهایی مانند لوازم دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم ورزشی بخرند و حتی خدماتی مانند پزشکی و سفر دریافت کنند.
دریافت اعتبار برای خرید اقساطی این روزها و در شرایط تورمی می‌تواند راهکاری مقرون به‌صرفه باشد. چراکه باوجود نوسان قیمت‌ها، خرید اقساطی کالاها و خدمات ضروری در همان لحظه حتی با پرداخت سود به نفع افراد است.
در طرح بلوبانک افراد می‌توانند از ۱۰ تا ۷۵ میلیون تومان اعتبار خرید دریافت کنند. از شرایط دریافت این طرح ارائه یک چک ضمانت به نام فرد درخواست‌دهنده اعتبار و مدارک شغلی است. درواقع در طرح‌های اعتباری ازکی‌وام نیازی به معرفی ضامن نیست و افراد پس از ارائه چک و اعتبارسنجی اعتبار موردنیاز به حساب آنها اضافه می‌شود.
برای دریافت اعتبار بلوبانک افراد کافی است که به سایت ازکی‌وام مراجعه کنند. پس از آن با کلیک روی گزینه «ورود/عضویت» وارد پنل کاربری خود می‌شوند. در پنل کاربری افراد می‌توانند طرح‌های متنوع اعتباری را برای دریافت اعتبار مشاهده کنند. با انتخاب مبلغ اعتبار و مدت بازپرداخت طرح‌های اعتباری پیشنهادی نمایش داده می‌شود. همچنین در این لینک درباره جزئیات طرح بلوبانک توضیح داده شده است.
برای دریافت طرح بلوبانک افراد می‌توانند تا سقف ۷۵ میلیون تومان مبلغ موردنظر خود را تعیین و دو دوره بازپرداخت ۱۲ و ۱۸ ماهه را انتخاب کنند.
در ادامه و پس از بررسی اعتبارسنجی، مدارک موردنیاز ازجمله چک ضمانت و مدارک شغلی بارگذاری می‌شود. پس از تایید مدارک توسط کارشناسان ازکی‌وام، اعتبار درخواست‌شده به کیف پول الکترونیکی افراد در پنل کاربری اضافه می‌شود. سپس آنها تا یک ماه فرصت دارند که از فروشگاه‌های همکار ازکی‌وام خرید خود را به‌صورت اعتباری از درگاه پرداخت ازکی‌وام انجام دهند.

چگونکی خرید از فروشگاه‌های همکار ازکی‌وام

با اعتبار ازکی‌وام برای افراد امکان خرید اقساطی و اعتباری در سبدهای متنوعی از کالاها و خدمات فراهم است. از جمله دسته‌بندی‌های کالا و خدمات در فروشگاه‌های همکار ازکی‌وام می‌توان به کالای دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم ورزشی، زیبایی و سلامت، موتور سیکلت و غیره اشاره کرد. افراد برای دیدن دسته‌بندی‌های مختلف و فروشگاه‌های همکار می‌توانند به سایت ازکی‌وام مراجعه کنند. استفاده از موتور جست‌وجوی کالا در ازکی‌وام این امکان را برای افراد فراهم می‌کند تا آنها بتوانند با مقایسه کالا در فروشگاه‌های مختلف، بهترین محصول را از لحاظ قیمت، کیفیت، نوع برند و طرح‌های قابل استفاده انتخاب کنند.

ازکی‌وام از شرکت‌های پورتفوی مکس در زمینه‌ی فین‌تک است و تجربه‌ همکاری ازکی‌وام و بلوبانک نمونه‌ای موفق از ارتباط سرمایه‌گذار و استارت‌آپ است که می‌تواند راه را برای توسعه‌ی کسب‌وکار هموارتر کند.
طبق تفاهم‌نامه سه‌جانبه همکاری ازکی‌وام، هلدینگ مکس و بلوبانک، این طرح از طرح‌های جدیدی است که شرایط متفاوتی را در دریافت اعتبار برای افراد فراهم کرده است. درواقع ازکی‌وام به‌عنوان واسطی میان تامین‌کننده مالی و افراد است تا فرایند پیچیده دریافت تسهیلات را ساده‌تر کند.

https://pvst.ir/f0r

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو