skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

علی‌بابا از برند جدید خود رونمایی کرد

سمانه سمیع تحریریه

۷ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۸ خرداد ۱۴۰۲

«علی‌بابا» شرکت فعال در حوزه گردشگری از برند جدید خود رونمایی کرد. در واقع لوگوی تازه علی‌بابا یک نشانه ثابت و ایستا نیست و طیف وسیعی از طرح‌هاست که بسته به موقعیت‌ها و مخاطبان ارتباطی آن تغییر خواهد کرد.

به گزارش پیوست، آرش خسرویان مدیر مارکتینگ علی‌بابا درباره ری‌برند علی بابا گفت: علی‌بابا از سال ۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده است و طی سال‌های اخیر افزایش قابل توجهی در سبد محصولات خود داشته است. ما طی این سال‌ها به درک جدیدی از سفر رسیده‌‌ایم و دریافته‌ایم می‌توانیم در کل چرخه سفر تاثیرگذار باشیم. رونمایی از برند جدید علی‌بابا هم در همین راستا صورت گرفته است. از ایده و تصور برای یک سفر، برنامه‌ریزی برای آن، خرید بلیت و ثبت خاطرات و تجربه سفر همه و همه در علی‌بابا پیش‌بینی شده است. به همین خاطر در برند جدید تلاش کرده‌ایم نه تنها همان روحیه جست‌وجوگر و ماجراجویانه علی‌بابا را دنبال کنیم بلکه با پویایی در هویت برند، خواستیم نقش پویای خودمان را در صنعت گردشگری برای مخاطبان هم ارائه بدهیم.

ما دیگر همان استارت‌آپ ۸ سال‌ قبل نیستیم

رامین پهلوان، مدیر استودیو دیزاین علی‌بابا، نیز در این باره گفت: ما در ساخت برند جدید آرکتایپ (مدل شخصیتی) جادوگر را بیشتر بررسی کردیم و با مصاحبه‌های عمیق نتیجه گرفتیم برند جدید علی بابا باید پویایی و جسارت بیشتری از قبل داشته باشد. ما دیگر استارت‌آپ هشت سال قبل نیستیم و یک شرکت با پورتفولیویی متنوع  هستیم. این بار تمرکزمان را به جای کاراکتر علی‌بابا روی نام علی‌بابا گذاشتیم.

در برند جدید علی‌بابا لغت A بنا به موقعیت مخاطب و درخواست سفر تغییر می‌کند.

حسن میررضی، طراح لوگوی جدید علی‌بابا، نیز در این باره توضیح داد: از این به بعد لوگوی علی‌بابا هر لحظه و متناسب با فضای هر سفر، نیاز مسافر و جنس فعالیت ارتباطی، جامه‌‌ای متنوع به تن می‌کند تا بتواند در هر لحظه معرف روح و فضای متفاوت سفر باشد.

او همچنین ادامه داد: ما حرف A را از علی‌بابا جدا کردیم تا مقوله بیزینسی کسب‌وکارمان را بیشتر روی این واژه متمرکز کنیم و با داینامیک بودن آن حس تحول و تغییر را به مخاطبان‌مان انتقال بدهیم.

https://pvst.ir/f05
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو