skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

۴ ارز به جمع ارزهای رمزینکس پیوستند

۳ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

 ارزهای مجیک (MAGIC) جی ام اکس (GMX) اینجکتیو پروتکل (INJ) لیدیز (LADYS) به جمع ارزهای رمزینکس پیوستند.

به گزارش روابط عمومی رمزینکس، یکی از نیاز علاقه‌مندان ارزهای دیجیتال، تعداد ارزها و توکن‌های پلتفرمی است که از آن برای خریدوفروش استفاده می‌کنند؛ هر چه تعداد ارزهای یک پلتفرم بیشتر باشد، دسترسی کاربران به دنیای کریپتوکارنسی بیشتر شده و محدودیت سرمایه‌گذاری کاهش می‌یابد. به همین دلیل رمزینکس، در راستای همین هدف، چهار ارز را در اواخر اردیبهشت ماه به پلتفرم خود، اضافه کرده است.

جی ام ایکس (GMX)

توکن GMX، توکن بومی اکوسیستم Gamedex است که نقش نقدینگی و اقتصادی این پلتفرم را بر عهده دارد؛ یعنی به عنوان ارز اصلی در پلتفرم Gamedex استفاده می‌شود و می‌توان از آن برای خریدوفروش و تجارت دارایی‌های دیجیتال و برای پرداخت هزینه تراکنش در شبکه Gamedex استفاده کرد.

این توکن، یک توکن حاکمیتی است؛ به این معنا که دارندگان آن در تصمیمات تاثیرگذارند و حق رای دارند.

GMX یک توکن در بلاک‌چین اتریوم که با اکوسیستم اتریوم سازگار دارد و می‌تواند در کیف پول‌های اتریوم ذخیره شود. این ارز در رمزینکس بر روی شبکه آربیتروم قابل انتقال است. مجموع عرضه GMX در حدود ۲۰۰ میلیون است که تا همین ماه حدود ۱۲۰ میلیون آن عرضه شده است.

اینجکتیو پروتکل (INJ)

اینجکتیو پروتکل (Injective Protocol)، یک پروتکل تبادل غیرمتمرکز (DEX) است که بر روی بلاک‌چین کازماس (Cosmos) ساخته شده است. توکن INJ، توکن اصلی این پلتفرم است که برای اهداف مختلفی چون پرداخت هزینه تراکنش، استکینگ و نقش حاکمیتی ساخته شده است. این ارز در رتبه 75 مارکت قرار و مجموع عرضه آن ۱۰۰ میلیون است و تا امروز حدود ۸۰ میلیون توکن در گردش دارد.

لیدیز (LADYS)

این توکن یک میم‌کوین است که ادعا دارد اولین توکن مربوط به زنان در دنیای ارزهای دیجیتال است و با هدف رشد توانایی زنان در یک محیط امن همراه با سرگرمی و تفریح ایجاد شده است. این میم‌کوین، یک مجموعه NFT مربوط به خود به اسم میلیدی میکر (Milady Maker) دارد که شامل عکس پروفایل‌ها با الهام از زیبایی‌شناسی نئوچیبی، می‌شود. نقشه راهی که سازندگان توکن لیدیز منتشر کرده‌اند شامل سرگرمی، بازی، ان‌اف‌تی و پلتفرمی برای آشنایی زنان است. این توکن پس از توییت ایلان ماسک درباره خود، بیش از ۵هزار درصد رشد داشت و پس از آن نیز در چند صرافی مهم لیست شد.

مجیک (MAGIC)

ترژر دائو (Treasure DAO)، یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) است که بر روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده است. هدف این پلتفرم، ایجاد یک پلتفرم غیرمتمرکز برای کاربران است تا به طور جمعی روی دارایی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری و مدیریت کنند. توکن مجیک که مربوط به این پروژه است نیز بر روی شبکه اتریوم ساخته شده و بر روی هر دو لایه اتریوم (لایه دوم، شبکه آربیتروم و لایه یکم، شبکه ( ERC-20) موجود است. این توکن در رتبه ۱۴۷ بازار قرار دارد.

صرافی ارزدیجیتال رمزینکس، در حال حاضر بیش از ۱۶۰ رمزارز در پلتفرم خود دارد و کاربران رمزینکس می‌توانند با مراجعه به پشتیبانی رمزینکس ارز مورد علاقه خود را برای اضافه شدن به صرافی پیشنهاد دهند.

https://pvst.ir/eya

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو