skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ChatGPT به سرویس لندینگ «لندین» اضافه شد

۳ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

لندین به عنوان ارائه‌دهنده‌ ابزارهای کاری دیجیتال مارکترها برای ساخت لندینگ پیج، در جدیدترین به‌روزرسانی خود هوش مصنوعی را در قالب دستیار تولید محتوای هوشمند ChatGPT به سرویس لندینگ پیج‌ساز خود افزوده است.

به گزارش روابط عمومی لندین چت‌بات هوشمند شرکت OpenAI با نام ChatGPT  حالا به عنوان دستیار هوشمند تولید محتوا به سرویس لندین اضافه شده است.به کمک این دستیار هوشمند، کاربران لندین می‌توانند در هر یک از ۱۶ سکشن مختلفی که برای ساخت و طراحی صفحات فرود در دسترس آنهاست برای نوشتن محتوای متنی خود از ChatGPT کمک بگیرند.

اضافه شدن این دستیار هوشمند هیچ تغییری در روند و فلوی ساخت لندینگ پیج‌ در لندین ایجاد نکرده است و کاربران می‌توانند  با استفاده از گزینه محتوای هوشمند که به ادیتور متن سکشن‌های مختلف سرویس لندین اضافه شده، برای تولید محتوای دلخواه خود از ChatGPT کمک بگیرند.

کاربران هنگام استفاده از این قابلیت می‌توانند بین دو زبان فارسی و انگلیسی و سه لحن متفاوت رسمی و ادبی، غیررسمی و دوستانه و محاوره  را انتخاب کنند و همچنین تعداد کاراکترهای مورد نظر خود را نیز تعیین کنند.به کمک این دستیار هوشمند کاربران لندین می‌توانند هر تعداد باری که می‌خواهند محتواهایی با موضوعات و لحن‌های متفاوت را تولید و استفاده کنند. اگر تا کنون از سرویس لندینگ پیج‌ساز لندین استفاده نکرده‌اید، می‌توانید در سایت لندین ثبت نام کرده و با استفاده اشتراک رایگان هفت روزه با این قابلیت و دیگر ویژگی‌های سرویس لندین آشنا شوید.

https://pvst.ir/exz

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو