skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بیشترین حاشیه سود سامسونگ از فروش تبلت‌های اندرویدی است

۱ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بی شک سامسونگ به عنوانی یکی از بزرگترین فروشنده‌های دستگاه‌های اندرویدی سود زیادی از دستگاه‌های همراه دارد اما شاید برایتان عجیب باشد که سود سامسونگ از فروش گوشی‌های هوشمند کمتر از تبلت‌های اندرویدی است. اطلاعات درز کرده نشان می‌دهد فروش تبلت‌های اندرویدی بیشتری سود را برای شرکت سامسونگ دارد.

به گزارش پیوست، افشاگر خوش‌نام تکنولوژی @Tech_Reve می‌گوید سامسونگ در اولین سه ماهه امسال حدود ۳۰۰ میلیارد وون (تقریبا ۲۲۷ میلیون دلار) از فروش تبلت‌های اندرویدی سود کرده است. با این حساب حاشیه سود غول کره‌ای از تبلت حدود ۱۰ درصد است و این در حالی است که حاشیه سود برای گوشی هوشمند و ساعت هوشمند به ۷ تا ۸ درصد کاهش می‌یابد.

به گفته Wccftech دلیل چنین حاشیه سود بالایی رقابت پایین در بازار تبلت‌ها و قابلیت‌های محدود این دستگاه‌ها در مقایسه با گوشی‌های هوشمند است. بازار گوشی‌های هوشمند به حدی رقابتی است که کسب سود بالا از این بخش تقریبا غیرممکن است.

شرکت سامسونگ بالاترین سهم در بازار گوشی‌های هوشمند را دارد و بزرگترین فروشنده تبلت‌های اندرویدی است اما تمرکز این شرکت همچنان روی رقابتی‌ترین بخش کسب‌کارش یعنی گوشی‌های هوشمند، باقی می‌ماند.

سامسونگ هر سال هسری‌های گلگسی A، گلگسی S و گلگسی Z را برای سراسر جهان و مدل‌های گلگسی و F و گلگسی M را نیز برای مناطق خاصی از جهان عرضه می‌کند. طرفداران تبلت سامسونگی هم فعلا در انتظار سری گلگسی تب S9 هستند که به گفته شرکت تجربه دلپذیری را به ارمغان می‌آورد.

 

https://pvst.ir/exh

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو