skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دیجی‌پی در اردیبهشت بیش از ۳هزار میلیارد ریال اعتبار اعطا کرد

۱ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بیش از ۱۲ هزار کاربر در اردیبهشت ۱۴۰۲ موفق به دریافت تسهیلات ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومانی از دیجی‌پی شدند و مبلغ کل اعتبار تخصیص داده شده به کاربران بیش از ۳۱۰۰ میلیارد ریال بوده است.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، ۱۲٬۵۷۴ کاربر در ماه اردیبهشت موفق به دریافت تسهیلات ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومانی از این شرکت شدند و مبلغ کل اعتبار تخصیص داده شده به کاربران بیش از ۳۱۰۰ میلیارد ریال بوده است که این رکورد برای اولین بار از زمان فعالیت لندتکی دیجی‌پی ثبت شده و تقریبا با کل تسهیلات ارائه شده در سال ۹۹ برابری می‌کند. دیجی‌پی در سال ۱۳۹۹ موفق شده بود مبلغ ۳۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار به کاربران متقاضی اعطا کند.

از ابتدای سال ۱۴۰۲ و با شروع همکاری دیجی‌پی و بانک تجارت، خدمات اقساطی دیجی‌پی با استقبال کاربران همراه شد و در ماه فروردین هم مبلغ ۱۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار به کاربران متقاضی اختصاص یافت.

به دنبال آغاز همکاری دیجی‌پی و بانک تجارت، خرید اقساطی از پذیرندگان دیجی‌پی (دیجی‌کالا، سفرمارکت، مادیران، اتاقک و غیره) با شرایط جدید آغاز و فرصتی فراهم شد تا متقاضیان این تسهیلات بتوانند تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال از فروشگاه‌های پذیرنده اعتبار دیجی‌پی خرید کنند و هزینه آن را به‌صورت اقساطی بپردازند.

در طرح جدید خرید اقساطی دیجی‌پی، متقاضیان با طی مراحل امکان‌سنجی و ثبت‌نام می‌توانند اعتبار مورد نظر خود را با تضمین سفته الکترونیکی یا چک از بانک تجارت دریافت و از میان بیش از ۸ میلیون تنوع کالایی در دیجی‌کالا و دیگر پذیرندگان، اقساطی خرید کنند. همچنین با اضافه شدن پذیرندگانی مانند اتاقک و سفرمارکت این اعتبار علاوه بر خرید کالا برای استفاده از خدمات گردشگری نیز قابل استفاده خواهد بود.

دیجی‌پی آمادگی دارد با بانک‌ها و موسسات مالی که مایل باشند در تامین اعتبار برای کاربران با دیجی‌پی همکاری کنند، وارد مذاکره شود. بر این اساس بانک‌ها و موسسات مالی می‌توانند درخواست خود را به نشانی pr@mydigipay.com ارسال کنند تا مراحل بعدی انجام مذاکره  انجام شود.

در وب‌سایت دیجی‌پی، اطلاعات درباره نحوه دریافت اعتبار خرید اقساطی و شرایط مورد نیاز برای دریافت تسهیلات وجود دارد و در اپلیکیشن امکان ثبت درخواست اعتبار میسر است.

https://pvst.ir/exb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو