skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پروژه‌های دو اپراتور همراه توسط رئیس جمهور افتتاح شد

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

در مراسم روز ارتباطات پروژه‌های ارتباطاتی دو اپراتور همراه اول و ایرانسل همزمان با حضور رییس‌جمهوری و وزیر ارتباطات افتتاح شد.

به گزارش پیوست، در مراسم روز ارتباطات(۲۷ اردیبهشت) اولین آزمایشگاه تخصصی نسل 5 تلفن همراه اپراتور اول در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حضور رئیس جمهور و وزیر ارتباطات افتتاح شد و 2200 روستای جدید نیز تحت پوشش اینترنت پرسرعت همراه اول قرار گرفت.

همچنین در همین راستا، پروژه اتصال چهار هزار روستای بالای 20 خانوار به شبکه ملی اطلاعات با رونمایی سایت نسل 4 همراه اول در روستای حسن‌آباد علیا از توابع شهرستان زیرکوه استان خراسان جنوبی با برقراری ارتباطی مستقیم آغاز شد.

در این مراسم ششصدمین سایت 5G ایران که چهارصد و بیستمین سایت نسل پنج ایرانسل محسوب می‌شود نیز، در شهر بابل به صورت آنلاین توسط رئیس‌جمهوری به بهره‌برداری رسید و آزمایشگاه 5G همراه اول هم راه‌اندازی شد. پیش از این، چهارصدمین سایت 5G ایرانسل در روز ۱۳ بهمن ۱۴۰۱، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات در ساختمان مرکزی ایرانسل، به بهره‌برداری رسیده بود.

افتتاح سایت ارتباطی روستایی ایرانسل در روستای کویره گویز شهرستان سقز استان کردستان به نمایندگی از ۱۶۹ سایت ارتباطی روستایی برای پوشش ۳۳۶ روستا به صورت آنلاین توسط رئیس‌جمهوری، از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

 

 

https://pvst.ir/ewa

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو