skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

امکان خرید در نمایشگاه کتاب با کیف پول «بله»

تحریریه پیوست

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پیام‌رسان بله اعلام کرده است که کاربران این پلتفرم می‌توانند با استفاده از کیف پول این اپلیکیشن و QRکدهایی که به هر غرفه در نمایشگاه کتاب اختصاص داده شده است، به صورت حضوری از نمایشگاه کتاب خرید کنند.

به گزارش روابط عمومی پیام‌ٰ‌رسان بله، با ظهور اپلیکیشن‌های پرداخت اجتماعی (Social Payment)، نسل جدیدی از امکانات بانکی در بستر پیام‌رسان به وجود آمده است. پرداخت اجتماعی امکان جابجایی پول را در بستر پلتفرم‌ها و شبکه‌های اجتماعی فراهم می‌کند.

اصلی‌ترین مزیتی که این اپلیکیشن‌ها برای کاربر ایجاد می‌کنند، امکان انجام عملیات‌‌های بانکی در داخل اپلیکیشن‌های پیام‌رسان است. در واقع کاربر در حالی که داخل یک اپلیکیشن پیام‌رسان در حال چت و گفتگو است، مجبور نخواهد بود که برای دسترسی به خدمات بانکی، از فضای اپ خارج شود.

با توجه به این که بانک ملی ایران حامی رسمی سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است، با اهدای بن کتاب رایگان از این طریق، به نوعی دست به رونمایی از کیف پول بله زده است.

کاربرانی که از بله بن کتاب رایگان دریافت می‌کنند یا به هر نحوی داخل کیف پول خود موجودی دارند، می‌توانند با استفاده از کیف پول داخل این اپلیکیشن و QRکدهایی که به هر غرفه در نمایشگاه کتاب اختصاص داده شده است، اقدام به خرید حضوری از نمایشگاه کتاب کنند.

https://pvst.ir/evx

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو