skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

حضور توسن‌تکنو در رویداد Seamless Middle East ۲۰۲۳

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت توسن‌تکنو در رویداد Seamless Middle East ۲۰۲۳ دبی با ۱۰ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری حضور خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی توسن‌تکنو، شرکت توسن‌تکنو همزمان با حضور در رویداد Seamless Middle East 2023 دبی، ۱۰ محصول سخت‌افزاری و نرم‌افزاری جدید خود را معرفی خواهد کرد.

محصولات تولیدی جدید توسن‌تکنو شامل سری جدیدی از پایانه‌های پرداخت الکترونیک هوشمند، راهکار‌های بانکی، سامانه جامع مدیریت پایانه‌های پرداخت الکترونیک و شیوه‌های نوین پرداخت دیجیتال می‌شود.

سری جدید پایانه‌های پرداخت الکترونیک تولید شده توسط توسن‌تکنو هوشمند و بر پایه سیستم‌عامل اندروید هستند. از مشخصه بارز این سری محصولات، کاربردپذیرتر بودن، قدرت سخت‌افزاری بیشتر و امنیت بالاتر است.

همچنین سامانه جامع مدیریت پایانه‌های پرداخت الکترونیک امکان مدیریت پایانه‌های پرداخت الکترونیک هوشمند را از راه دور برای کارشناسان و پشتیبان‌ها فراهم می‌کند و نیاز به جابه‌جایی‌های غیرضروری را کم و در هزینه و زمان صرفه‌جویی می‌کند.

راهکارهای نوین پرداخت دیجیتال هم بخش دیگری از محصولات جدید توسن‌تکنو هستند که با استفاده از فناوری‌های روز دنیا، یک گام دیگر ما را به سمت شیوه‌های نوین صنعت پرداخت در کشور نزدیک می‌کند.

رویداد Seamless Middle East روزهای دوم و سوم خرداد ۱۴۰۲ (۲۳ و ۲۴ می ۲۰۲۳) در سالن‌های نمایشگاهی مرکز تجارت جهانی دبی برگزار خواهد شد. شرکت توسن‌تکنو در غرفه E30 این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

متقاضیان برای حضور در رویداد Seamless Middle East ۲۰۲۳ می‌توانند ابتدا به‌طور رایگان ثبت‌نام کرده و سپس نسبت به دریافت کارت ورود به نمایشگاه، اقدام کنند.

https://pvst.ir/evf

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو