skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بیشترین رشد آچاره در حوزه «تعمیرات» بوده است

سمانه سمیع تحریریه

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

مدیرعامل «آچاره» بیشترین رشد سرویس‌های این پلتفرم را در بخش «تعمیرات» عنوان می‌کند و شرایط سخت اقتصادی جامعه را مهم‌ترین عامل این رشد برمی‌شمرد. او معتقد است در شرایطی که افراد توانایی خرید لوازم جدید را ندارند، تعمیر مسلما امر معقول‌تری به نظر می‌رسد.

به گزارش پیوست، بهمن امام، مدیرعامل «آچاره» در آستانه تولد ۷ سالگی این پلتفرم و در همایش «کار،تلاش و عزت» به همکاری آچاره با مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران پرداخت و گفت: همکاری آچاره با شهرداری منطقه ۱۱ و سازمان رفاه،خدمات و مشارکت‌های اجتماعی اتفاقات خوبی را رقم زد. ما از همین رو تصمیم گرفتیم برترین کارگران و متخصصان مناطق ۲۲گانه تهران را معرفی کرده و همکاری خود با سایر سازمان‌ها و ارگان‌ها را تداوم ببخشیم.

همکاری آچاره با خانه کارگر

مدیر عامل آچاره در ادامه به موضوع تداوم همراهی‌های شهرداری با مجموعه آچاره پرداخت و افزود: ما تلاش کرده‌ایم در جهت اشتغال‌زایی و ایجاد فرصت شغلی برای متخصصان در شهر تهران مفید واقع شویم و  همکاری آچاره با خانه کارگر نیز تازه‌ترین اتفاقی است که می‌تواند نتایج پرباری برای کارگران و متخصصان در آچاره به همراه بیاورد. امام همچنین به برگزیده شدن اپلیکیشن آچاره در چند سال متوالی در جشنواره وب و موبایل اشاره کرد و توضیح داد: بیش از یک میلیون سفارش در آچاره به انجام رسیده است و تعمیرات و نگهداری دانشگاه شریف، ساختمان‌های همراه اول هم توسط آچاره انجام می‌شود. ضمن اینکه در حال عقد یک تفاهم‌نامه با کمیته امداد هم هستیم.

«امام» در گفت‌وگو به پیوست در زمینه همکاری آچاره با کمیته امداد توضیح داد: این تفاهم‌نامه هنوز نهایی نشده و در مرحله عقد قرارداد هستیم. قرار است مشابه کاری که با شهرداری داشتیم در کمیته امام انجام شود. بر این اساس کمیته امداد نیروهای تحت پوشش خود را به ما معرفی می‌کند تا ما بتوانیم به آنها آموزش دهیم و برایشان شغل ایجاد کنیم، به این شکل که عضو سامانه آچاره شوند و کار جدید بگیرند.
مدیرعامل آچاره همچنین بی‌ثباتی کشور و نوسانات در حوزه اقتصاد و سیاست را مهم‌ترین چالش آچاره و تمام کسب و کارهای ایرانی دانست و گفت: اگر وضعیت معیشت خوب نباشد به تبع کسب و کارها افت می‌کند و ما نیز تحت شعاع همین شرایط قرار خواهیم گرفت.

بیشترین رشد آچاره در حوزه تعمیرات بوده است

به گفته «امام» پلتفرم آچاره در حوزه تعمیرات بیشترین رشد را کسب کرده است. او در این باره می‌گوید: همین رشد نیز به خودی خود به حوزه اقتصادی کشور برمی‌گردد. به خاطر شرایط سخت اقتصادی آدم‌ها تا جای ممکن سعی می‌کنند تعمیرات انجام دهند و توانایی خرید کالای جدید را ندارند. او در ادامه توضیح داد: از جدیدترین لاین‌های فعالیت آچاره در حوزه بازسازی است و ما هم‌اکنون از صفر تا صد کامل یک خانه را نوسازی می‌کنیم. حالا آچاره دو میلیون کاربر دارد و ما در تلاشیم مطابق با این رشد نیازهای کاربران را ترفیع کنیم.

https://pvst.ir/eve
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو