skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«سیدحسین سادات‌حسینی» رییس جدید اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی تهران شد

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

حکم رییس جدید اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی تهران ابلاغ شد و به این ترتیب «سیدحسین سادات‌حسینی» رییس جدید اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی تهران شد.»

سیدحسین سادات‌حسینی پس از ابلاغ حکم از سوی اسماعیل کاظمی‌قهی، نایب رییس اول اتاق اصناف تهران، کارش را آغاز کرد و جایگزین مهدی محبی شد.

سادات‌حسینی از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در صنعت موبایل آغاز کرد. پس از آن در سال ۱۳۸۸ به عنوان کارشناس صنفی مشغول به کار شد و از سال ۱۳۹۶ نیز به طور رسمی عضو هیات‌مدیره این اتحادیه بوده است. او اکنون یکی از جوان‌ترین روسای اصناف کشور محسوب می‌شود.

او در نشست ابلاغ حکم، با اشاره به اینکه تهران تنها شهری است که بخش فروش و خدمات آن در اتحادیه‌های مجزا فعالیت می‌کنند و منفک بودن این بخش‌ها از یکدیگر در فعالیت‌های صنفی باعث سردرگمی اعضا و بروز مشکلاتی برای آنها شده است، ابراز امیدواری کرد در سال ۱۴۰۲ با همکاری وزارت صمت و تصویب اتاق اصناف، رسته فروش تلفن همراه نیز به رسته‌های دیگر تخصصی تلفن همراه که در اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی مجوز آنها صادر می‌شود اضافه شود.

https://pvst.ir/ev1

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو