skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تصویر پیکسل فولد پیش از مراسم گوگل IO 2023 منتشر شد

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

در یک ویدئو تبلیغاتی مشترک از گوگل و NBA که به نظر زودتر از موعد منتشر شده است تصویری از یکی از مورد انتظارترین گوشی‌های اندرویدی سال دیده می‌شود. در این ویدئو یوتیوبی که حالا آنلیست شده است، تصویری از ستاره‌های NBA در حال استفاده از گوشی پیکسل فولد دیده می‌شود.

به گزارش پیوست، اولین گوشی تاشدنی گوگل که قرار است در مراسم گوگل IO 2023 معرفی شود براساس شایعات با قیمت پایه ۱۷۹۹ دلار عرضه خواهد شد که قرار است در ساخت آن از تراشه تنسور G2 استفاده شود.

طبق خبری از ورج، حساب رسمی گوگل پیکسل در توییتی لینک این ویدئو را منتشر کرده است. به نظر لینک ویددو زودتر از موعد منتشر شده زیرا همین توییت می‌گوید« فردا برگردید» و با اینکه این ویدئو هنوز از طریق لینک مستقیم در یوتیوب قابل دسترسی است اما دیگر در پیشنهادات و جست‌و‌جو دیده نمی‌شود و به اصطلاح آنلیست شده است.

علاوه بر تصویر گوشی، این ویدئو تبلیغاتی به چند قابلیت پیکسل فولد نیز اشاره می‌کند. حرکت لولای گوشی به وضوح مشخص است و پیکسل فولد به صورت بسته، کاملا باز و روی میز در زاویه ۹۰ درجه دیده می‌شود.

در یک تماس تصویری شبیه‌سازی شده از ستاره‌های NBA نیز مشخص است که تصویر دریافتی از دوربین به سادگی بین صفحه نمایش داخلی و خارجی جابه‌جا می‌شود.

با اینکه ویدئو تبلیغاتی اطلاعات چندانی در مورد مشخصات پیکسل فولد ارائه نمی‌کند اما رونالد کوانت، افشاگر خوش‌سابقه، می‌گوید این گوشی به یک صفحه اولد ۷.۶ اینچی در داخل و یک اولد 5.8 اینچی در خارج مجهز است.

 

 

https://pvst.ir/eua

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو