skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

همایش ملی «رویکردهای انتقادی به فرصت‌ها و چالش‌های ارتباطات شبکه‌ای در فضای مجازی»

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

همایش ملی «رویکردهای انتقادی به فرصت‌ها و چالش‌های ارتباطات شبکه‌ای در فضای مجازی»
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.محورهای اصلی این همایش شامل «رویکردهای انتقادی و پژوهشی به فضای مجازی»، «فضای مجازی و هویت»، «فضای مجازی و حکمرانی» و «آینده‌پژوهی فضای مجازی» است.

به گزارش روابط عمومی ساترا، محمدعلی رحیمی‌نژاد، دبیر اجرایی همایش ملی «رویکردهای انتقادی به فرصت‌ها و چالش‌های ارتباطات شبکه‌ای در فضای مجازی» گفت: این همایش در نظر دارد ضمن ارزیابی تاثیرات فضای مجازی در ابعاد مختلف زندگی، بر شیوه‌های بهینه استفاده از آن با بهره گرفتن از نظرات متمرکز شود.
او افزود: از همین‌رو دانشگاه علامه طباطبائی با همکاری مرکز ملی فضای مجازی، سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، نخستین همایش ملی در این زمینه را در ۳۱ اردیبهشت‌ماه سال جاری در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می کند.


رحیمی‌نژاد ادامه داد: تاکنون سه جلسه تخصصی جهت پیشبرد اهداف همایش برگزار و ۱۱۲ چکیده نیز از سوی پژوهشگران به دبیرخانه همایش ارسال شده است.مهمترین اهداف برگزاری همایش شامل ایجاد انگیزش و رغبت در دانشجویان و استادان گروه‌های علوم ارتباطات، علوم اجتماعی و علوم سیاسی در راستای مشارکت در فعالیت‌های علمی-پژوهشی، کاربردی‌سازی نظریات علمی ارائه شده توسط استادان جهت یاری‌رسانی علمی به دستگاه فرهنگی کشور، تولید علوم انسانی اسلامی در حوزه حکمرانی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، است.
دبیر اجرایی همایش ملی «رویکردهای انتقادی به فرصت‌ها و چالش‌های ارتباطات شبکه‌ای در فضای مجازی» در ادامه در خصوص محورهای همایش گفت: محورهای اصلی این همایش شامل «رویکردهای انتقادی و پژوهشی به فضای مجازی»، «فضای مجازی و هویت»، «فضای مجازی و حکمرانی» و «آینده‌پژوهی فضای مجازی» است.

علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی cncc.atu.ac.ir مراجعه کنند.

https://pvst.ir/etp

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو