skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

جاباما ۷۲درصد رشد کرد

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

جاباما استارت‌آپ فعال در حوزه اقامت و گردشگری در نوروز ۱۴۰۲ نسبت به نوروز ۱۴۰۱، ۷۲ درصد رشد در بازار فروش را تجربه کرده است.

به گزارش روابط عمومی جاباما، با وجود کوچک شدن بازار و کاهش نزدیک به ۳۰ درصدی تقاضا برای رزرو انواع اقامتگاه در تمام شهرهای ایران در نوروز ۱۴۰۲ (مطابق با میزان جست‌وجوی مهم‌ترین کلمات کلیدی در گوگل برای رزرو انواع اقامتگاه در تمام شهرهای ایران)، آمارهای جاباما نشان می‌دهد تعداد فروش (رزرو نهایی) انواع اقامتگاه این پلتفرم در نوروز ۱۴۰۲ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۷۲ درصد و میزان مبلغ فروش در همین بازه زمانی، بیش از ۷۱ درصد رشد کرده است.
به گزارش جاباما میزان جست‌وجوی این برند در گوگل در نوروز ۱۴۰۲  بیش از سه برابر و تعداد نصب اپلیکیشن این پلتفرم، هم دو برابر بیشتر از نوروز سال قبل بوده است.

رشد ۲ برابری تعداد اقامتگاه‌ها

همچنین تعداد کل اقامتگاه‌های فعال در این پلتفرم در نوروز امسال در مقایسه با نوروز سال گذشته بیش از دو برابر رشد داشته است. به گزارش جاباما داده‌ها نشان می‌دهد اگرچه مردم در نوروز امسال در حدود ۳۰ درصد کمتر از نوروز سال قبل اقامتگاه رزرو کرده‌اند و میزان تقاضا کمتر شده است، اما مانند نوروز ۱۴۰۱، به‌طور متوسط ۱۰ روز زودتر از زمان سفر خود اقدام به رزرو اقامتگاه کرده‌اند. همچنین این داده‌ها حاکی از آن است که مردم در گروه‌‌های ۳ تا ۴ نفره به سفر رفته‌ و به‌طور میانگین برای ۲ شب اقامتگاه خود را رزرو کرده‌اند، با این تفاوت که تعداد رزرو انواع اقامتگاه در جاباما به بیش از ۱.۵ برابر خود در مقایسه با نوروز ۱۴۰۱ رسیده است.
همچنین بیش‌ترین شهرهایی که مردم در آن اقامتگاه رزرو کرده‌اند، اصفهان، یزد و شیراز در مرکز، کیش در جنوب، مشهد در شرق، رشت، رامسر، بندرانزلی، نور، ماسال و سوادکوه در شمال و نیز تهران بودند.

https://pvst.ir/et6

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو