skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دومین دوره مسابقات ملی مهارت در حوزه امنیت سایبری توسط اسپارا برگزار می‌شود

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دومین دوره مسابقات ملی مهارت در حوزه امنیت سایبری توسط اسپارا ۱۹ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه جاری در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی و برندینگ فناپ، شرکت اسپارا برای دومین سال متوالی، میزبان شرکت‌کنندگان سطح کشوری «مسابقات ملی مهارت در رشته امنیت سایبری» است و دومین دوره مسابقات ملی مهارت در حوزه امنیت سایبری ۱۹ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه جاری در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.

در این دوره، ۲۳ برنده سطح استانی این مسابقات، در رده سنی ۱۸ تا ۲۴ سال در بخش‌های CTF jeopardy، CTF attack and defense و Infrastructure hardening and DFIR با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.بعد از پایان این مسابقات نیز منتخبان سطح کشوری، به‌منظور آمادگی برای حضور در مسابقات جهانی مهارت (WorldSkills)، اردوهای آموزشی را در اسپارا می‌گذرانند و متخصصان امنیت سایبری این شرکت، آموزش‌های لازم را به آن‌ها ارائه خواهند داد.در نهایت، یک تیم دونفره به مسابقات جهانی سال ۲۰۲۴ فرانسه اعزام می‌شود.

چهل‌وهفتمین دوره مسابقات جهانی مهارت، سال ۲۰۲۴ در شهر لیون فرانسه برگزار می‌شود و فرانسه برای دومین‌بار میزبانی این مسابقات را برعهده خواهد داشت.

در نخستین سال حمایت اسپارا، تیم منتخبی که برای شرکت در مسابقات سال ۲۰۲۲ به کره جنوبی اعزام شد، توانست مدال برنز رشته امنیت سایبری را به‌دست آورد.

https://pvst.ir/esk

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو