skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پرداخت اعتباری هزینه تپسی توسط تارا۳۶۰ راه‌اندازی شد

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کاربران تارا با استفاده از اعتبار سازمانی خود می‌توانند هنگام استفاده از تپسی، پرداخت با اعتبار تارا را انتخاب کنند و تا دو ماه بعد هزینه را بدون کارمزد بپردازند.

به گزارش پیوست، پس از همکاری مشترک تارا و تپسی، مشترکان این دو پلتفرمِ سرویس‌های اعتباری و تاکسی آنلاین می‌توانند از خدمات یکدیگر استفاده کنند.

کاربران تارا با استفاده از اعتبار سازمانی خود می‌توانند هنگام استفاده از تپسی، پرداخت با اعتبار تارا را انتخاب کنند و تا دو ماه بعد هزینه را بدون کارمزد بپردازند.

از سوی دیگر، کاربران تپسی، با اعتباری که توسط تارا شارژ شده است، کرایه خود را اعتباری و در پایان ماه این هزینه را پرداخت می‌کنند. کاربران تارا برای استفاده از این اعتبار سقفی ندارند و تا سقف اعتبار سازمانی خود می‌توانند از تپسی، اعتباری استفاده کنند.

«تارا۳۶۰» یک سرویس پرداخت اعتباری بدون کارمزد است که در اختیار همه شهروندان و همین‌طور کارمندان بسیاری از سازمان طرف قرارداد مثل کارمندان بانک ملی و بانک مرکزی است. با استفاده از اعتبار تارا، افراد نیازی به پرداخت نقدی ندارند و می‌توانند بدون کارمزد هزینه را پرداخت کنند.

در سرویس اعتبار سازمانی، مدیران سازمان‌ها می‌توانند بدون صرف منابع مالی و بودجه رفاهی، به همکاران خود در اپلیکیشن تارا اعتبار تخصیص دهند تا آنها بتوانند با اعتبار خود از بیش از ۴۵۰۰ شعبه فروشگاهی، هم به صورت حضوری و هم آنلاین، در سراسر ایران خرید کنند و مبلغ خرید را از حقوق ماه بعد همکاران خود، بدون کارمزد کسر و به تارا پرداخت کنند.

در سرویس اعتبار خُرد تارا، شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه ضمانت، وثیقه‌ و هزینه اعتبارسنجی از ۵۰۰ هزار تا پنج میلیون تومان اعتبار دریافت و با استفاده از اعتبار تخصیص داده‌شده از پذیرندگان طرف قرارداد خرید کنید اما هزینه‌اش را در دو قسط و طی دو ماه، بدون کارمزد بپردازید.

در اپلیکیشن تارا کاربر در صورت عدم بازپرداخت، مشمول جریمه دیرکرد می‌شود و تاثیر منفی بر میزان دریافت اعتبار او خواهد داشت. همچنین امکان دریافت اعتبار و وام از سایر سرویس‌های مالی و اعتباری کشور از او سلب می‌شود.

با شماره‌گیری تلفن ۱۵۷۳ می‌توانید از جزئیات خدمات تارا۳۶۰ مطلع شوید.

https://pvst.ir/et4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو