skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«رهنما کالج» و «اینترک» اولین دوره مشترک مارکتینگ اتومیشن و eCRM برگزار می‌کنند

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اولین دوره مشترک مارکتینگ اتومیشن و eCRM «رهنما کالج» و «اینترک» در تابستان سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اینترک، طبق توافق صورت گرفته بین اینترک و رهنما کالج، از این پس دوره‌های مارکتینگ اتومیشن و eCRM اینترک در قالب یک همکاری دو طرفه با رهنما کالج برگزار خواهد شد. رهنما کالج پیش از این دوره‌هایی مانند دوره جامع دیجیتال مارکتینگ، آنالیز داده و ماشین لرنینگ، برنامه نویسی و مدیریت منابع انسانی را برگزار می‌کرد و حالا در نتیجه همکاری با اینترک، دوره‌های مارکتینگ اتومیشن را نیز به لیست دوره‌های آموزشی خود افزوده است.

فعالیت اینترک

اینترک (InTrack) به‌عنوان بخشی از شرکت اسمارتک، راهکارهای جامعی را در قالب خدمات اتوماسیون بازاریابی (Marketing Automation) و eCRM ارائه می‌کند. این شرکت پیش از این با هدف ترویج دانش مارکتینگ اتومیشن و آموزش علاقه‌مندان، آکادمی اینترک را تاسیس کرده بود. آکادمی اینترک علاوه بر ارتقای دانش فعالان این حوزه، به برگزاری اولین بوت‌کمپ مارکتینگ اتومیشن ایران انجامید. در این بوت‌کمپ که به صورت رایگان برگزار می‌شد، تمام مباحث مرتبط با مارکتینگ اتومیشن و استفاده از آن در کسب‌وکارهای مختلف آموزش داده شد. طی توافقنامه اینترک و رهنما کالج، این بوت‌کمپ‌ها با راهبرد آموزش کاربردی و نتیجه‌محور رهنما کالج تلفیق شده و دوره‌ای جامع، کامل و کاربردی به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

محمدحسن شهرمیانی، مدیرعامل رهنما کالج در این خصوص گفت: «افرادی می‌توانند در بازار کار جایگاه مناسبی داشته باشند که جدای از دانش تخصصی، تجربه واقعی و عملی استفاده از ابزارها را داشته باشند. مدیران اینترک دغدغه جدی توانمندسازی صحیح نیروی انسانی را دارند و مطمئن هستم که همکاری رهنما کالج و اینترک زمینه ورود افراد حرفه‌ای و کاربلد را به بازار کار فراهم می‌کند. »

مهناز محمدی، مدیر مارکتینگ اینترک نیز می‌گوید:«هدف ما برگزاری دوره‌هایی است که بتواند خلا تعداد افراد متخصص این حوزه در بازار کار را پوشش دهد. پیش از این دوره‌هایی را برگزار کردیم که نتایج خوبی برای ما و اکوسیستم مارکتینگ ایران داشت. حالا با همکاری تیم  رهنما کالج که سال‌ها تجربه برگزاری دوره‌های باکیفیت را دارند، این مژده را به مخاطبان آکادمی اینترک می‌دهیم که کیفیت دوره‌ها با پشتوانه تخصص و تجربه رهنما کالج، آموزش مارکتینگ اتومیشن وارد مرحله جدیدی خواهد شد.»

اولین دوره مشترک مارکتینگ اتومیشن و eCRM رهنما کالج و اینترک در تابستان سال جاری برگزار می‌شود. فراخوان ثبت‌نام این دوره‌ها نیز از طریق رسانه‌های مرتبط، وب‌سایت‌های دو مجموعه و شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

https://pvst.ir/es7

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو