skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اولین حراج تک فروشی الکترونیکی در سامانه تدارکات

۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اولین حراج تک فروشی الکترونیکی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (مرکز تتا)، آرش عسکری مدیر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) اعلام کرد: در جهت ایجاد فضای رقابتی سالم و شفاف برای عموم مردم کشور، از این به بعد حراج‌های سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به صورت الکترونیکی از طریق سامانه تدارکات الکتروینکی دولت برگزار می‌شود. با توجه به هماهنگی‌های انجام شده با سازمان اموال تملیکی، نخستین حراج در سامانه منتشر شده و در حال برگزاری است.

عسکری افزود: یکی از مهمترین دستاوردهای این حراج ها این است که کالاها بصورت تکی فروخته می‌شود و همه مردم می‌توانند بدون هیچ محدودیتی دراین مزایده‌ها شرکت کرده و با قیمت مناسب‌تری خرید خود را انجام دهند.

او در خصوص هزینه ثبت نام برای شرکت در این حراج گفت: ثبت نام رایگان است و نیازی به دریافت گواهی امضا (توکن)  نیست و علاقه‌مندان می توانند جهت مشاهده و ارسال پیشنهاد قیمت به صفحه نخست سامانه- بخش مزایده- لینک “حراج خرده فروشی اموال تملیکی” یا منوی “آگهی های عمومی” مراجعه کنند.ثبت نام و ورود از هریک از دو آدرس زیر امکان‌پذیر است.

۱- از طریق سایت سامانه ستاد:

(پس از ثبت نام: ورود به صفحه نخست سامانه ستاد- بخش “مزایده”- لینک “حراج خرده فروشی اموال تملیکی” یا ورود به منوی “آگهی های عمومی” و سپس انتخات “سازمان اموال تملیکی” از قسمت “دستگاه های اجرایی”)

۲- از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند:

(پس از ثبت نام: انتخاب “ورود به سامانه های ملی و استانی”- “وزارت صنعت، معدن و تجارت”- “مرکز توسعه تجارت الکترونیکی”- “سامانه تدارکات الکترونیکی دولت”)

روز برگزاری حراج و ارسال قیمت: شنبه ۱۶اردیبهشت ۱۴۰۲ از ۸ صبح تا ساعت ۲۳:۵۹ شب است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت اطلاع از جزئیات کالاها و همچنین مطالعه سند راهنمای شرکت در حراج، به سایت سامانه به آدرس setadiran.ir مراجعه کرده یا با مرکز تماس سامانه ستاد به شماره ۱۴۵۶ (داخلی ۵) تماس بگیرند.

https://pvst.ir/es1

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو