skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

درآمد ماهانه آسیاتک در فروردین رکورد زد

میثم قاسمی تحریریه

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

درآمد آسیاتک در فرودین سال جاری به بیش از ۱۳۸ میلیارد تومان رسید که نزدیک ۵۶ میلیارد تومان بیش از فروردین سال گذشته و بیشتر از درآمد ماهانه تمام سال گذشته است.

به گزارش پیوست، گزارش درآمدی ماهانه آسیاتک که در سایت کدال منتشر شده نشان می‌دهد این شرکت در فروردین امسال با رکورد درآمدی روبرو شده که بخش عمده آن مربوط به ارائه خدمات اینترنتی است. درآمدی که با عنوان خدمات فناوری اطلاعات ذکر شده نیز گرچه کمتر از اسفند سال گذشته است؛ اما به نسبت فروردین سال قبل، حدودا دو برابر شده است.

درآمد اینترنت

همچنان مهم‌ترین محل درآمدی آسیاتک، از خدمات اینترنت است. این شرکت که در میان شرکت‌های FCP سهم مهمی از بازار اینترنت ثابت را در اختیار دارد، در فروردین ماه امسال بیش از ۹۸ میلیارد تومان از این محل درآمد داشته که نه تنها از تمام ماه‌های سال گذشته بیشتر است بلکه حدود ۱.۳ برابر نسب به فروردین سال گذشته رشد داشته است. آسیاتک در سال گذشته به طور متوسط روزانه حدود ۲ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان از محل خدمات اینترنت درآمد داشته اما این رقم در فروردین سال جاری به روزانه نزدیک ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسیده است.

درآمد خدمات فناوری اطلاعات

درآمد آسیاتک از محل خدمات فناوری اطلاعات که مربوط به سرویس‌های دیتاسنتری این شرکت می‌شود در سال گذشته گرچه نوسان‌های ماهانه داشت؛ اما در مجموع، صعودی بود. این درآمد در فروردین سال جاری به نسبت مدت مشابه سال قبل ۲ برابر شده است هرچند نسبت به اسفند سال گذشته کاهش نشان می‌دهد.

آسیاتک از سرویس‌های ذخیره اطلاعات در ماه اول امسال بیش از ۳۸ میلیارد تومان درآمد داشته است.

در کنار این دو محل درآمدی مهم، آسیاتک از فروش کالا نیز درآمدی جزئی دارد که در مجموع درآمدهای ماهانه این شرکت در فروردین ماه امسال را به بیش از ۱۳۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون رسانده‌اند.

https://pvst.ir/eqz
میثم قاسمیتحریریه

  سال ۸۱ رشته مهندسی را رها کردم به شوق روزنامه‌نگاری. از همان سال تاکنون، در حوزه‌های مختلفی مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، ورزشی و... در رسانه‌هایی مانند همشهری، حیات‌نو، توسعه، عصر ارتباط و... کار کرده‌ام. از میانه سال ۹۲ و پس از حدود ۳ سال دوری از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به پیوست آمدم و دوباره روزنامه‌نگار این رشته شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو