skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رویداد «سخن» با محوریت هوش مصنوعی برگزار می‌شود

۲۸ فروردین ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

دومین رویداد سکوی خلق نوآوری (سخن) ۲۹فروردین‌ماه جاری با محوریت هوش مصنوعی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی و برندینگ فناپ، سخن (سکوی خلق نوآوری) عنوان مجموعه رویدادهایی است که با هدف شبکه‌سازی و توسعه فرهنگ نوآوری در فضای کسب‌وکار از طریق هم‌اندیشی با صاحبان صنایع و افراد برجسته ذی‌ربط برگزار می‌شود.دومین برنامه از سلسله رویدادهای سخن به بررسی هوش مصنوعی مولد از منظر فرهنگ و رسانه، نوآوری، آینده‌پژوهی، طراحی انسان‌محور و کسب‌وکار می‌پردازد.

این رویداد روز سه‌شنبه ۲۹ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۸:۳۰ در مرکز رویداد سلام  ۱۰۰استارت‌آپ برگزار خواهد شد.دومین رویداد سخن، با سخنرانی دکتر شهاب جوانمردی مدیرعامل هلدینگ فناپ و ارائه کیوان جامه‌بزرگ معاون توسعه راهبردی و امور شرکت‌های فناپ درباره رشد هوش مصنوعی و‌ توسعه انسان‌محور، آغاز می‌شود.

 

«چشم‌انداز زیگپ» و « ChatGPTهمه‌چیز، همه‌جا، به‌یک‌باره» به‌ترتیب عناوین سخنرانی کامران باقری مدیرعامل مرکز نوآوری اسمایلینو و مسعود زمانی فعال حوزه نوآوری، در این رویداد است.

«هوش مصنوعی مولد» توسط هادی ویسی استاد دانشگاه و معاون فنی مرکز نوآوری اسمایلینو و «مدل‌های کسب‌و‌کار پس از ظهور ChatGPT » نیز توسط روزبه فرقانی کارشناس معاونت نوآوری فناپ ارائه می‌شود.

«هوش مصنوعی خاکستری» موضوع سخنرانی سجاد اکباتانی راهبر حوزه سلامت الکترونیکی فناپ، «چقدر برای ورود هوش مصنوعی به سازمان‌ها آماده‌ایم» موضوع سخنرانی فرشته کسرایی مشاور سرمایه انسانی و کوچ سازمانی و « ChatGPTفراموش نمی‌کند» موضوع سخنرانی حسین مدنی انسان‌شناس و استاد دانشگاه در این رویداد خواهد بود.سروش صحت نویسنده و کارگردان هم در این رویداد حضور دارد و در استیج نوآوری درباره «دلی نگاه‌کردن به مغز» سخن می‌گوید.
با توجه به تکمیل ظرفیت سالن، ویدیوی کامل برنامه در روزهای آینده از طریق رسانه‌های مرتبط حوزه فناوری منتشر خواهد شد.

https://pvst.ir/emt

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو