skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

انتصاب رئیس جدید رگولاتوری/ لاجوردی از شرکت زیرساخت به سازمان تنظیم رفت

علی مومنی علی مومنی نویسنده میهمان

۲۷ فروردین ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۷ تیر ۱۴۰۲

امیر محمدزاده لاجوردی که پیش از این مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت بود به عنوان رئیس سازمان تنظیم مقررات رادیویی منصوب شد. همچنین محمد جعفرپور به عنوان جایگزین لاجوردی در شرکت ارتباطات زیرساخت معرفی شد.

به گزارش پیوست، حدود دو ماه پس از اینکه عمر کوتاه ریاست محمدامین آقامیری در رگولاتوری به پایان رسید و او به عنوان دبیر شورای عالی فضای مجازی منصوب شد، حالا جانشین وی در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مشخص شده است. بر اساس حکم عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امیر محمدزاده لاجوردی، مدیرعامل سابق شرکت ارتباطات زیرساخت، به عنوان رئیس رگولاتوری منصوب شد. همچنین زارع‌پور، لاجوردی را با حفظ سمت به عنوان جانشین وزیر در امور ارتباطات منصوب کرد.

بر اساس حکم لاجوردی، راهبری شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و سایر بخش‌های مرتبط با تحقیق، توسعه و  امنیت ارتباطات در وزارتخانه به لاجوردی تفویض شده است.

همچنین در این حکم، تمامی بخش‌های ستادی و سازمان‌های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مکلف به همکاری با لاجوردی برای توسعه ارتباطات با کیفیت، پرسرعت و امن در کشور و پیشبرد اهداف و امور محوله  شده‌اند.

محمد جعفرپور نیز، به عنوان معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد. او تا پیش از این قائم مقام مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت بود و مسئولیت پروژه‌هایی مانند ارتقا ظرفیت شبکه زیرساخت با استفاده از تجهیزات بومی و پروژه اصلاح مهندسی ترافیک شبکه جهت بهبود کیفیت شبکه را برعهده داشت.

https://pvst.ir/em7
علی مومنی
علی مومنینویسنده میهمان

  در دانشگاه علامه اقتصاد خوانده‌ام با اینکه هیچ گاه عاشق آن نبودم. اولین بار در میانه دوره کارشناسی بود که در یک دوره چند ساعته روزنامه‌نگاری اقتصادی شرکت کردم که البته آورده‌ای نداشت اما سودای روزنامه‌نگار شدن را به سرم انداخت. حالا در پیوست می‌نویسم و حوزه‌‌های مورد علاقه‌ام اینترنت، اقتصاد دیجیتال و عرصه‌هایی است که اینها به عالم سیاست گره می‌خورند.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو