skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پنجمین گردهمایی گراف‌دی با محوریت «مدیریت وجهه سازمان» برگزار می‌شود

۲۶ فروردین ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پنجمین گردهمایی گراف‌دی (گردهمایی روابط‌عمومی‌های اکوسیستم فناوری و اقتصادی) با محوریت «مدیریت وجهه سازمان» در نیمه نخست سال جاری با ارائه تندیس گراف‌دی به مدیران عامل موثر در ارتقا وجهه سازمانی، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رویداد گراف‌دی، در این گردهمایی موضوعاتی چون مدیریت هوش مصنوعی در وجهه سازمانی نقش شبکه‌های اجتماعی در مدیریت وجهه سازمانی، مدیریت بحران و تاثیر آن بر وجهه سازمانی و تجربه‌های سنتی موجود در مدیریت وجهه سازمانی در قالب انتقال تجربه فعالان این بخش، ارائه خواهد شد.

همچنین موضوع «راهبردهای موفق در مدیریت شهرت برند، تجربه مدیران عامل و روابط عمومی‌ها» در قالب پنل میان صاحب‌نظران و فعلان موفق در این حوزه بررسی می‌شود.

در این گردهمایی یک‌روزه، دو مهمان خارجی فعال در حوزه ارتباطات و تبلیغات نیز تجربه خود را در قالب دو موضوع «تکنیک‌های شفافیت در مدیریت برند» و «نقش مسئولیت اجتماعی در ارتقا وجهه سازمانی» ارائه خواهند کرد.

یکی دیگر از بخش های پنجمین گردهمایی روابط‌عمومی‌های اکوسیستم فناوری و اقتصادی، اهدای «تندیس گراف‌دی» به مدیران عامل ارتباط‌گرا و برگزیده از میان شرکت‌های بزرگ اقتصادی، کارآفرینان، استارت‌آپ‌ها، بانک‌ها، بیمه‌ها، شرکت‌های پرداخت الکترونیکی، شرکت‌های فناوری و دانش‌بنیان است که بیشترین امتیاز را در جهت ارتقا وجهه سازمانی کسب کنند.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه معیار اصلی ارزیابی مدیران عامل، کیفیت عملکردی آنها در تحقق اهداف سازمان در جهت ارتقا وجهه سازمانی است، ارزیابی‌های بخش «تندیس گراف‌دی» با حضور صاحب‌نظران این حوزه و با همکاری سازمان مردم نهاد «کانون کاربران ICT» و به صورت‌ رایگان صورت خواهد گرفت.

برگزارکنندگان رویداد گراف‌دی از همه صاحب‌نظران و متخصصان فعال در این حوزه دعوت می‌کنند نقطه نظرات خود را برای هر چه بهتر شدن مراسم به دبیرخانه رویداد ارسال کنند.

https://pvst.ir/elv

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو