skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«نوین هاب» هوش مصنوعی را به خدمات خود اضافه کرد

۲۱ فروردین ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ابزار مدیریت شبکه‌های اجتماعی، نوین هاب هوش مصنوعی را به خدمات خود اضافه کرد.

به گزارش روابط عمومی نوین‌هاب، در به‌روزرسانی جدید نوین‌هاب قابلیت نوشتن کپشن، پاسخ به کامنت‌ها و دایرکت‌ها و نوشتن هشتگ برای محتواها اضافه شده است. با استفاده از  هوش مصنوعی در نوین‌هاب نوشتن کپشن پست‌ها، نقل قول، بازنویسی متن‌ها در لحن‌های مختلف ۱۰ برابر سریع‌تر می‌شود و دیگر برای پیدا کردن هشتگ‌‌ها نیازی به جستجو کردن نیست، در دستیارهوش مصنوعی به تناسب محتوای پست، هشتگ‌های مرتبط پیشنهاد داده می‌شوند.

هوش مصنوعی در نوین هاب کامنت‌ها و دایرکت‌ها را تحلیل و پاسخ مناسب را برای آنها می‌نویسد. همچنین به کمک دستیار هوش مصنوعی نوین هاب می‌توان ایده‌ها را به محتوای مناسب برای شبکه‌های اجتماعی تبدیل کرد و محتواها برای بازنشر را تغییر داد،علاوه بر اینکه به کسب و کارها کمک می‌کند تا تعامل خود را در شبکه های اجتماعی افزایش دهند.

نوین هاب یک ابزار مدیریت شبکه‌های اجتماعی است که فعالیت خود را از تیر ۱۳۹۷ آغاز کرده و خدمات مختلفی از جمله مدیریت انتشار محتوا، ابزار مدیریت کامنت‌ها و دایرکت‌ها و آنالیز شبکه‌های اجتماعی ارائه می‌دهد. طبق اطلاعات اعلامی این استارت‌آپ تاکنون بیش از سه میلیون محتوا در شبکه‌های اجتماعی کسب‌وکارهای مختلف زمان‌بندی و منتشر کرده است.

https://pvst.ir/ekx

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو