skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پلتفرم طاقچه پویش «طاقچه سبز» را برگزار می‌کند

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پلتفرم طاقچه پویش «طاقچه سبز» را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی طاقچه، پلتفرم طاقچه که در ماه‌های اخیر فروش کتاب چاپی را هم به خدمات خود اضافه کرده است حالا به مناسبت سال جدید پویشی با نام طاقچه سبز برگزار می‌کند. این پویش در جهت مسئولیت اجتماعی طاقچه و برای احیای فضای سبز کشور اجرا می‌شود و از ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ پویش طاقچه سبز برگزار می‌شود.کاربران طاقچه می‌توانند در طرح درخت‌کاری مشارکت کنند. این طرح در همکاری طاقچه با مؤسسه‌های فعال در زمینهٔ درخت‌کاری شکل گرفته است. علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از بخش «رویش» در اپلیکیشن طاقچه به این طرح بپیوندند و بدون هزینه، «بن ویژه مشارکت در درخت‌کاری» تهیه کنند.

رویش باشگاه مشتریان طاقچه است. در رویش به‌ازای مطالعه کتاب یا خرید کتاب و اشتراک به امتیاز کاربران اضافه می‌شود. نام این امتیازها «برگ» است‌. هر کاربر می‌تواند از برگ‌هایش استفاده کند تا جایزه‌هایی مثل تخفیف بگیرد.

سیاوش گودرزی، مدیر روابط عمومی طاقچه درباره طرح طاقچه سبز گفت: در مدت برگزاری این طرح امکان جدیدی به بخش «رویش» طاقچه اضافه شده است و کاربران می‌توانند برگ‌های خود را در بخش رویش به «بن ویژهٔ مشارکت در درخت‌کاری» تبدیل کنند. در این طرح تلاش می‌کنیم همه با هم برای طبیعت و برای آینده قدمی برداریم.

گودرزی افزود: مشارکت در طرح درخت‌کاری هیچ هزینه‌ای برای کاربران ندارد و ایشان می‌توانند با هر ۳۰۰ برگ خود در اپلیکیشن طاقچه، یک بن ۱۰۰۰ تومانی مشارکت در درخت‌کاری بگیرند. هر کاربر ۵ مرتبه می‌تواند از این طریق بن ویژه مشارکت در درخت‌کاری دریافت کند. بعد از پایان طرح و مشخص‌شدن تعداد بن‌ها، طاقچه به نیابت از کاربران خود، هزینهٔ کاشت درخت‌ها را تقبل می‌کند و با همکاری مؤسسه‌های فعال در حوزهٔ درخت‌کاری، نهال‌های شناسنامه‌داری در دامان طبیعت کاشته می‌شوند.

برای دریافت این بن کاربران باید به اپلیکیشن طاقچه رفته و در قسمت «حساب کاربری»، روی گزینه «رویش بزنید» و با زدن روی تصویر «بن ویژه درخت‌کاری»، به کاشتن درخت‌های بیشتر کمک کنند.

https://pvst.ir/egb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو