skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دانش‌آموزان تهرانی بیشترین استفاده را از «فیلیمو مدرسه» کرده‌اند

۱۵ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

دانش‌آموزان ساکن تهران با ۵۳ درصد و اصفهانی‌ها با ۱۱ درصد،از این مدرسه کمک آموزشی برخط بیشترین استفاده را کرده‌اند و دانش آموزان مشهد، کرج و شیراز در رده‌های بعدی قرار دارند. همچنین بیشتر از ۳ هزار دانش آموز از ساکنان مناطق دور از مرکز هم به صورت رایگان از محتوای فیلیمو مدرسه بهره‌مند شده‌اند.

به نقل از روابط عمومی فیلیمو، «فیلیمو مدرسه» در سال ۱۴۰۱ با بیش از ۹۵هزار کاربر فعال، حدود ۳۰میلیون دقیقه در «فیلیمو مدرسه» درس خواندند.

همچنین در سه ماهه زمستان بیش از 8هزار کاربر افغانستانی به‌ صورت رایگان  با حضور در مدرسه کمک درسی آنلاین فیلیمو، از امکانات آموزشی آن بهره‌مند شدند. علاوه بر افغانستان، دانش آموزانی از کشورهای پاکستان، ترکیه، انگلستان، آمریکا و کانادا هم به ترتیب بیشترین استفاده از فیلیمومدرسه را به خود اختصاص داده‌اند.

بر اساس گزارش فیلیمومدرسه، از میان دروس ارائه شده، درس ریاضی با ۳۹ درصد در رتبه اول مطالعه دانش‌آموزان پایه‌های اول تا ششم و درس اجتماعی با ۱۴.۲ درصد در جایگاه آخر مراجعه دانش‌آموزان قرار گرفته است.

اوج ساعت مرور و درس خواندن دانش‌آموزان بین ساعت  ۱۹ تا ۲۰ است و جمعه‌‌ها نیز پرترافیک‌ترین روز هفته برای مراجعه و مرور دروس آموزشی است.

https://pvst.ir/ed2

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو