skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مراکز شتابدهی و نوآوری به دنبال تغییر پارادیم از کارمندی به کارآفرینی هستند

سمانه سمیع تحریریه

۱۵ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پردیس سامیت

تغییر پارادایم از کارمندی به کارآفرینی طبق نظر رئیس مرکز شتابدهی و نوآوری با ایده‌های نوآورانه از مهم‌ترین اهداف مراکز کارآفرینی است.

گزارش پیوست مهدی عظیمیان مدیر کل توسعه شعب و پردیس‌ها و رئیس مرکز شتابدهی نوآوری در ششمین رویداد پردیس سامیت «گردهمایی نقش‌آفرینان اکوسیستم استارت‌آپی» گفت: ششمین رویداد پردیس سامیت با محوریت ارتباط با صنعت و بنگاه‌های بزرگ اقتصادی شکل گرفته است و ما خوشحالیم که توانسته‌ایم در مرکز شتابدهی و نوآوری از سال ۹۳ شتابدهنده‌هایی همچون آواتک،دیموند، و آی‌چیتا را به این اکوسیستم معرفی کنیم.

او همچنین ترویج فرهنگ کارآفرینی و کمک به ایجاد استارت‌آپ‌های پایدار، تغییر پارادایم اشتغال از کارمندی به کارآفرینی نوآورانه را از اهداف مهم این مرکز برشمرد و توضیح داد تا کنون ۷۳شتابدهنده عضو مرکز شده‌اند و بیش از ۶۰۰ رویداد کارآفرینی توسط این مرکز برگزار شده است.

او در ادامه ضابطه‌گذاری، حمایت و سیاست‌گذاری را از مهم‌ترین سرفصل‌های حمایتی این مرکز دانست و عنوان کرد این استارت‌آپ‌ها به صورت مداوم تحت نظارت و حمایت مرکز شتابدهی هستند.

داوود متولی دبیر اجرایی رویداد پردیس سامیت هم هدف از برگزاری این رویداد را انتقال دانش و تجربه عنوان کرد و ادامه داد: این رویدادها در راستای امیدبخشی و ایجاد انگیزه در میان جوانان و فعالان حوزه استارت‌آپی است و امسال این رویداد بر خلاف سال‌های گذشته یک روزه برگزار شد تا به صورت تجمیع شده در یک روز کامل نقش خود را در حوزه گردهمایی نقش‌آفرینان اکوسیستم استارت‌آپی ایفا کند.

محسن پیلان‌نژاد مدیر کل دفتر برنامه ریزی و امور اقتصادی پارک فناوری پردیس هم به اهمیت سرمایه‌گذاری در شرکت‌های دانش‌بنیان پرداخت و افزود: پارک فناوری پردیس به کمک دولت، حمایت‌هایی را به لحاظ مالی و مالیاتی روی استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان لحاظ کرده است و به طور حتم در سال پیش‌رو این حمایت‌ها با برنامه‌های مدون و اصولی‌تری دنبال خواهد شد.

https://pvst.ir/ecy
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو