skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بانک تجارت ۲۰ درصد از سهام دیجی‌پی را خرید

یگانه کربلایی نویسنده میهمان

۱۵ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بانک تجارت با خرید ۲۰ درصد سهام دیجی‌پی، یکی از بزرگترین سرمایه‌گذاری‌های نظام بانکی کشور روی یک لندتک را انجام داد.

به گزارش پیوست، به دنبال سرمایه‌گذاری بانک تجارت از طریق تکنوتجارت روی دیجی‌پی، خطوط اعتباری به کاربران سازمانی تخصیص می‌یابد.

به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاری بانک تجارت بر روی دیجی‌پی یکی از سه سرمایه‌گذاری بزرگ سال ۱۴۰۱ است. به نظر می‌رسد با این سرمایه‌گذاری امکان وام‌دهی بیشتری از سوی بانک تجارت روی دیجی‌پی فراهم شود. از همین رو هر دو مجموعه برای چندین برابر کردن ظرفیت‌های وام‌دهی خرد به کاربران برنامه‌ریزی‌های مدونی انجام داده‌اند و مدعی‌اند که به کمک این برنامه‌ریزی‌ها، در نهایت دسترسی به تسهیلات خرد را برای کاربران نهایی به مراتب آسان‌تر خواهد کرد و این موضوع به رشد شاخص فراگیری مالی در اقتصاد کشور منجر خواهد شد.

پیش‌بینی شده است استفاده از ظرفیت‌های فنی و علمی استارت‌آپ‌ها برای توسعه خدمات بانکی، استفاده از پشتوانه‌های مالی و تجربی بانک‌ها برای گسترش خدمات فین‌تکی، حرکت به سوی بانکداری دیجیتال و بانکداری نوین با هم‌افزایی فین‌تک‌ها و بانک‌ها، حرکت موثر در جهت توسعه تجارت الکترونیک و کمک به فراگیری مالی و دسترس‌پذیر کردن خدمات مالی برای بخش گسترده‌تری از کاربران در سراسر کشور، از آثار این سرمایه‌گذاری باشد.

مهم‌ترین رکن این همکاری، هم‌افزایی پشتوانه‌های سرمایه‌ای و مالی بانک و دانش و تخصص یک نهاد فین‌تک برای افزایش سهم تسهیلات خرد در بازار اعتبارات بانکی کشور، عنوان شده است.

https://pvst.ir/ecv

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو