skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دیجی‌ساین به خلق یک رسانه جدید فکر می‌کند

سمانه سمیع تحریریه

۱۴ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۴ دقیقه

مدیران دیجی‌ساین معتقدند دیجی‌ساین می‌تواند به کمک فناوری‌های روز و ترکیب خدمات مالی و تبلیغاتی، رسانه جدیدی را در حوزه تبلیغات و خدمت‌رسانی بهتر خلق کند.

به گزارش پیوست، حسین کاشانی مدیرعامل دیجی‌ساین در اولین رویداد معرفی پلتفرم دیجی‌ساین گفت: دیجی‌ساین در زمینه ارائه خدمات سلف سرویس یکپارچه و رسانه دیجیتالی یکپارچه فعالیت می‌کند و هدف اصلی آن «رقابت-همکاری» با دیگر بازیگران این حوزه است و یکی از فعالیت‌های مهم دیجی‌ساین تمرکز روی تبلیغات فیزیتال (فیزیکال و دیجیتال) است که این موضوع به خودی خود خلق یک رسانه جدید محسوب می‌شود.

کاشانی همچنین درباره فعالیت‌های این شرکت افزود: دیجی‌ساین از خرداد ۱۴۰۱ کار خود را آغاز کرده و فاز اول همکاری ما با داروخانه‌ها بوده است و تاکنون بیش از ۱۰۰ داروخانه با ما همکاری کرده‌اند و در سال آینده پذیرندگان بیشتری در دایره این همکاری قرار خواهند گرفت.

کاشانی ادامه داد: با اینکه ۹ ماه از فعالیت دیجی‌ساین گذشته است روزانه حداقل ۱۰ هزار نفر از دستگاه‌های دیجی‌ساین از داروخانه‌های مختلف بهره می‌برند.

جواد ذاکری رئیس هیات مدیره دیجی‌ساین هم به موضوع صرفه‌جویی هزینه‌ و زمان با استفاده از دستگاه‌های دیجی‌ساین پرداخت و گفت: تجربه استفاده از دستگاه‌های دیجیتالی در سراسر جهان نشان می‌دهد این دستگاه‌ها می‌توانند به صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها کمک کنند. همیشه نیروی انسانی تحت تاثیر عوامل محیطی قرار می‌گیرد و یک صندوقدار ممکن است گاه نتواند به خوبی نیازهای کاربران را رفع کند. اما در عصر دیجیتالی که افراد قرابت بیشتری با موبایل و ابزارهای دیجیتالی دارند استفاده از چنین ابزاری قطعاً کاربردی‌تر خواهد بود.

دستگاه‌های دیجی‌ساین که در حال حاضر در داروخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

محمد زرین مدیر برند و توسعه کسب‌وکار دیجی‌سان هم در زمینه افزایش بهره‌وری با چنین دستگاه‌هایی که آمیزه‌ای از تکنولوژی و تامین نیازهای روزمره کاربران است توضیح داد: ما با شرکت نرم‌افزاری ایمن‌افزار و اپلیکیشن‌های پرداخت مثل سپ در تلاش بوده‌ایم تا در خلق ارزش بیشتر به کاربران موثر باشیم. سبک همکاری ما نه فقط همکاری-مشارکت بلکه همکاری-رقابت است و مخاطبان اصلی ما در مدل کسب‌وکار دیجی‌ساین داروخانه‌ها، شرکت‌های پرداخت، آژانس‌های تبلیغاتی، شرکت‌های نرم‌افزاری، عموم مردم، سازمان‌ها و تبلیغ‌دهندگان هستند.

به گفته زرین، دیجی‌ساین می‌تواند خالق یک رسانه جدید باشد که با تبلیغات فیزیتال (فیزیکال و دیجیتال) در بخش تبلیغات هم اثربخشی بیشتری داشته باشد و به شکل سفارشی‌سازی‌شده این کار را انجام دهد. زرین معتقد است دیجی‌ساین در هر نقطه که نیاز به حضور فیزیکی وجود دارد خدماتی کارا و اثربخش ارائه می‌دهد. این دستگاه می‌تواند در زمینه نسخه دیجیتالی هم از طریق ارائه کد ملی خدمات مورد نیاز به نسخه‌های الکترونیکی را عرضه کند.

در بخش دیگری از این رویداد پنلی با موضوع معرفی خدمات دیجی‌ساین برگزار شد. سیدعلی موسوی معاون نوآوری و فناوری شرکت داده‌پردازی پارسیان به نقش همکاری در میان پلتفرم‌ها پرداخت و گفت: در جهان نیز اصول بر این است که پلتفرم‌ها طی همکاری با یکدیگر ارزش افزوده خلق می‌کنند و شرکت‌های فناور مالی می‌توانند در این زمینه راهگشا باشند.

علی رزازان عضو هیات مدیره انجمن دارو نیز عنوان کرد: داده‌ها در این شبکه کاملاً محفوظ است و هیچ‌گونه استفاده غیر حرفه‌ای و تبلیغاتی در آنها صورت نمی‌گیرد و حمایت انجمن غذا و دارو از چنین ایده‌هایی بیشتر حمایت معنوی است.

سیداحمد حائری مدیرعامل شرکت ایمن‌افزار شایگان هم به همکاری ایمن‌افزار و دیجی‌ساین اشاره کرد و گفت: برای خدمت‌‌رسانی لازم نیست همه چیز از ابتدا خلق شود، ما می‌توانیم به کمک یکدیگر و با ترکیب خدمات اتفاقات بهتری را در صنعت رقم بزنیم.

محسن مفتوحی معاون پذیرندگان و پروژه‌های خاص شرکت سامان‌کیش نیز در پایان به نقش بانکداری باز در چنین فضاهایی اشاره کرد و گفت: سپ با شرکت‌های زیادی طرف قرارداد است و ما می‌توانیم در زمینه تعاملات بین داروخانه‌‌ها، شرکت‌های تامین‌کننده و کاربران در حوزه‌های مالی با انعطاف و بنا بر نیاز کاربران خدمت‌رسانی کنیم.

https://pvst.ir/ecn
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو