skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«ازکی سلر» به درآمدزایی نمایندگان بیمه کمک می‌کند

۱۴ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

«ازکی سلر»  امکان خرید از همه شرکت‌های بیمه را فراهم می‌کند و هر نماینده‌ای می‌تواند از همه شرکت‌های بیمه‌ برای مشتری خود بیمه خریداری کند و هیچ محدودیتی برای فروش بیمه مورد نیاز مشتری وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی ازکی، استارت‌آپ‌های بیمه در سال‌های اخیر به قدر کافی از پتانسیل‌های نمایندگان و بازاریابان بیمه که نقش اصلی در این زنجیره را دارند، به خوبی استفاده نکرده‌اند و به همین دلیل سایت ازکی با شناخت این نیاز، سرویسی به نام «ازکی سلر» را ایجاد کرده که تمرکز اصلی آن بر نمایندگان و بازاریابان بیمه و همکاری هر چه بیشتر و بهتر با آن‌هاست.در واقع، صنعت بیمه، نماینده‌ها و بازاریاب‌هایی دارد که در حالت سنتی، فقط می‌توانند خدمات یک شرکت بیمه را ارائه دهند که در این شرایط، نمایندگان بیمه مجبور می‌شوند برخی مشتریان خود را به دفاتر و شرکت‌های دیگر بیمه معرفی کنند.ازکی سلر  امکان خرید از همه شرکت‌های بیمه را فراهم می‌کند و هر نماینده‌ای می‌تواند از همه شرکت‌های بیمه‌ برای مشتری خود بیمه خریداری کند و هیچ محدودیتی برای فروش بیمه مورد نیاز مشتری وجود ندارد که این قابلیت، در نهایت موجب افزایش مشتریان نمایندگان و بازاریابان بیمه خواهد شد.

کارمزد فروش بیمه‌ها در ازکی سلر، به‌صورت هفتگی واریز می‌شود و لازم نیست که فروشندگان بیمه تا آخر ماه منتظر بمانند. همچنین اگر بیمه‌هایی که از طریق ازکی سلر به مشتریان فروخته می‌شود، در سال‌های بعد نیز از همین طریق  تمدید شود، کارمزد آن به حساب همان نماینده یا بازاریاب واریز خواهد شد. نحوه محاسبه کارمزد نیز به صورت پلکانی  و با توجه به میزان فروش نمایندگان تعیین می‌شود. به بیان ساده‌تر، هر چه فروش نماینده و بازاریاب بیمه بیشتر باشد، درصد کارمزد نیز بیشتر خواهد شد.

در  پنل ازکی سلر، علاوه بر فروش انواع بیمه از تمام شرکت‌های بیمه‌ای، محدودیت زمانی و مکانی هم برای فروشندگان وجود ندارد. در هر زمان و هر جایی می‌توانند فروش خود را ثبت کنند.ازکی سلر، با تعریف یک پنل فروش به نمایندگان بیمه امکان می‌دهد که با ثبت‌نام و عضویت رایگان در پلتفرم ازکی سلر، به‌ صورت آنلاین فعالیت کرده و نیازهای مشتریان خود را برطرف کنند.

بازاریابان و نمایندگان بیمه می‌توانند با عضویت در ازکی سلر، از امکاناتی مانند بازدید بیمه بدنه خودرو (توسط خودشان) و سرویس پرداخت خسارت آنلاین برای مشتری استفاده کنند و تیم پشتیبانی ازکی سلر، به‌ صورت ۲۴ساعته، آمادگی پشتیبانی و پاسخ‌دهی را دارد. ازکی سلر، محتوای آموزشی رایگانی در اختیار فروشندگان می‌گذارد تا از طریق آن بتوانند روزبه‌روز، فروش خود را افزایش دهند.

https://pvst.ir/eck

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو