skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اقتصاد دیجیتال

تحریریه پیوست

وزارت آموزش و پرورش به شبکه هوشمند مبادلات اقساطی (هما) متصل شد

تحریریه پیوست

۱۳ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

وزارت آموزش و پرورش پس از وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، نیرو و فرهنگ و ارشاد اسلامی به شبکه هوشمند مبادلات اقساطی(هما) متصل شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، در تفاهم‌نامه‌‌ای که میان وزارت آموزش و پرورش و وزارت صمت امضا شد، وزارت آموزش و پرورش به شبکه هوشمند مبادلات اقساطی(هما) متصل شد. این تفاهم‌نامه با حضور علیرضا شاه‌میرزایی معاون تجارت و خدمات وزارت صمت و صادق ستاری‌فرد معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در تاریخ 10 اسفند ماه 1401 با حضور امین کلاهدوزان، رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به عنوان مجری پیاده‌سازی این شبکه، به امضا رسید. بر این اساس فرهنگیان کشور شامل کارکنان وزارت آموزش و پرورش، معلمین و اساتید، می‌توانند از خدمات ارائه شده در شبکه هما استفاده کنند.

شبکه هوشمند مبادلات اقساطی (هما) وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور تامین انواع کالا و خدمات اقساطی برای کارکنان دولت ایجاد شده است، وزارت آموزش و پرورش پس از وزارت‌خانه‌های راه و شهرسازی، نیرو و فرهنگ و ارشاد اسلامی به این شبکه متصل شد.

مرحله اول این شبکه ملی از بهمن ماه 1401 آغاز شده، در این مرحله کلیه کارکنان دولت می‌توانند کالا و خدمات خود را از بیش از 10 هزار پذیرنده (فروشگاه) با اقساطی حداقل سه ماهه و بدون بهره تامین کنند.

نحوه خرید کالا و خدمات در شبکه هما بر اساس طرح انتخابی کاربران بوده و کاربران این امکان را خواهند داشت تا در کمترین زمان ممکن (تهران 24 ساعت و سایر استان ها 72 ساعت)، کالا یا خدمات خود را تحویل بگیرند.

بر اساس فراخوان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، کلیه تولیدکنندگان، تامین‌کنندگان و تجمیع‌کنندگان کالا و خدمات، شرکت‌ها، بانک‌ها و موسسات تسهیلات‌یار فعال در حوزه تامین اعتبار یا تسهیلات  امکان پیوستن به این شبکه خواهند داشت.

همچنین در حال حاضر شبکه هما با حضور یک میلیون و هشتصد هزار کاربر ارائه‌دهنده گواهی کسر از حقوق از ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی و معتبر، بستر مناسبی برای ارائه کالا و خدمات اقساطی در چارچوب قوانین و الزامات وزارت صمت، برای کلیه ذی‌نفعان خواهد بود.

https://pvst.ir/eca

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو