skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سرویس برداشت مستقیم از حساب آی‌قصه فعال شد

۹ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سرویس برداشت مستقیم از حساب (direct debit) در آی‌قصه فعال شد و از این پس در صورت اجازه کاربران، حساب آنها در آی‌قصه ماهانه به صورت خودکار شارژ می‌شود.

به گزارش روابط عمومی آی‌قصه؛ برداشت مستقیم از حساب یا دایرکت دبیت در نسخه جدید آی‌قصه فراهم شده است. به این صورت کاربران می‌توانند اشتراک یک‌ماهه خود را با شارژ خودکار فعال کنند.
وحید ترابی، مدیر آی‌قصه دراین مورد گفت: «سرویس برداشت مستقیم آ‌ی‌قصه با همکاری شرکت فرابوم که یکی از ارائه‌دهندگان سرویس برداشت مستقیم در کشور است، فراهم شده و کاربران با توجه به روال فعالسازی و امکان بانک خود، می‌توانند از این سرویس استفاده کند.»
به گفته ترابی در این سرویس، کاربران یک‌بار شماره حساب خود را ثبت می‌کنند و به آی‌قصه اجازه می‌دهند تا هرماه به صورت خودکار از حسابشان هزینه اشتراک را تمدید کند و به این صورت اشتراک کاربران هیچ‌وقت غیرفعال نمی‌شود و از سوی دیگر نیازی به طی‌کردن مراحل طولانی پرداخت از جمله وارد کردن اطلاعات کارت و دریافت رمز نیست.
ترابی در مورد تغییراتی که در نسخه جدید آی‌قصه ایجاد شده، هم افزود: «۸ ماه روی این نسخه کار کردیم و به نوعی اپلیکشن آی‌قصه بازطراحی شد و امکانات جدیدی به آن مثل سرویس برداشت مستقیم اضافه شده است.»
او از راه‌اندازی نسخه ios آی‌قصه هم خبر داد و گفت: «نسخه ios هم شبیه نسخه به‌روز شده اندروید است و به زودی در اسفندماه روی بازارهای داخلی آیفون عرضه می‌شود.»

https://pvst.ir/ebn

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو