skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«پولت» اپلیکیشن ارزیابی خسارت آنلاین خودرو رونمایی شد

۶ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 اپلیکیشن پولت اولین اپلیکیشن ارزیابی خسارت آنلاین خودرو در نخستین همایش مرکز نوآوری بیمه مرکزی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی پولت، در مراسم رونمایی از طرح‌ها و محصولات جدید بیمه‌ای در مرکز نوآوری بیمه مرکزی، از اپلیکیشن «پولت» رونمایی شد.

خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه در کشور از ظرفیت توانمندی‌های نظری برای پیشبرد و گره‌گشایی از مسائل اقتصادی به خوبی استفاده نمی‌شود توضیح داد: در آستانه تدوین و تصویب توسعه برنامه هفتم باید در سال آینده از گذشته درس بیاموزیم و با استفاده از ابزارها و بهبود عملکردها فصل جدیدی را برای برنامه‌ریزی اقتصادی رقم بزنیم و این بهانه خوبی است تا در مورد دستورالعمل‌های اجرایی به اجماع برسیم.

مجید بهزادپور رئیس بیمه مرکزی هم با اشاره به دستاوردهای موفق ۱۴۰۱ بیان کرد به ۶ شرکت جدید با عملکرد بالا در حوزه بیمه مجوز داده شده است که این مجوزها در حوزه‌های تخصصی بیمه‌های اتکایی و بیمه‌های زندگی صادر شده‌اند.

بهزادپور از طرح‌ها و اتفاقات آینده خبر داد که در زمینه سلامت و نظام بهداشتی به صورت مشترک با صندوق توسعه ملی و صندوق توسعه نوآوری در حال انجام است. یکی دیگر از طرح‌های مشترک پروژه «کروکی آنلاین» است که به طور مشترک با پلیس راهور اجرا شده و در نیمه شعبان افتتاح می‌شود.

در این همایش سید مهدی صادقی نمازی به تشریح ظرفیت‌ها و امکانات اپلیکیشن«پولت» پرداخت و در تبادل نظر با حضور مدیران ارشد بیمه مرکزی به امکان استفاده از این اپلیکیشن برای سرعت بخشیدن به فرایند ارزیابی خسارت آنلاین و رابط کاربری آسان این اپلیکیشن اشاره کرد. او افزود هدف دیگر این اپلیکیشن از بین بردن مشکلات بیمه‌شوندگان و زدودن دیدگاه‌های منفی نسبت به فرایند ارزیابی و پرداخت خسارت بیمه‌های خودرو است و از طرفی دیگر بهره‌مندی سامانه‌ پولت از هوش مصنوعی فرایند ارزیابی خسارات را ساده‌تر و سریع‌تر کرده است.

در این نمایشگاه موسسه ارزیابی خسارت بیمه‌ای دانش‌بنیان همراه بیمه خلیج فارس (پولت) با ایجاد استانداردهای جدید خدمات پرداخت خسارت با امکان پرداخت خسارت به صورت آنلاین با سرعت زیادی در بین مردم و صنعت بیمه جای خود را باز کرده است.

https://pvst.ir/e94

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو