skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

کنگره موبایل ایران تا پنجم اسفند ادامه دارد

تحریریه پیوست

۳ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کنگره موبایل ایران

اولین دوره از رویداد کنگره موبایل ایران در مرکز نمایشگاهی ایران‌مال تهران تا پنجم اسفند ادامه دارد. این رویداد را انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی برگزار می‌کند.

کنگره موبایل ایران در چندین بخش برنامه‌ریزی شده است که شامل پنل‌های تخصصی فعالان اقتصادی، سمینارهایی با هدف معرفی فناوری‌های ویژه مصرف‌کنندگان، بخش معرفی دستاوردها و توانمندی‌ها، معرفی تازه‌های تکنولوژی، بخش خدمات دولت الکترونیکی بر بستر موبایل و نمایشگاه جانبی می‌شود.

یکی از اهداف مهم این جشنواره معرفی بخش‌های مختلف زنجیره و برقراری ارتباط بین تامین‌کنندگان و توزیع‌کنندگان موبایل در سراسر کشور است. انجمن واردکنندگان موبایل معتقد است با نزدیک شدن حلقه‌های این زنجیره و ایجاد تعاملات سازنده، شاهد پایداری در تامین و توزیع و نهایتاً تعادل عرضه و تقاضا در سطح خرده‌فروشی خواهیم بود که این مهم را می‌توان یکی از اصلی‌ترین دستاوردهای این جشنواره به شمار آورد.

همچنین نمایش دستاوردهای فعالان این صنعت در زمینه ارائه خدمات پس از فروش، تولید موبایل و نرم‌افزارهای کاربری موبایل بومی، استارت‌آپ‌های دانش‌بنیان و خدمات ارزش افزوده بر بستر موبایل از دیگر اهداف این جشنواره است.

در کنگره موبایل ایران علاوه بر این، فرصت بررسی محصولات متنوع پلتفرم موبایل فراهم و در کنار تامین‌کنندگان سخت‌افزاری از استارت‌آپ‌ها و اپلیکیشن‌های محبوب نیز دعوت شده است.

در زمان برگزاری کنگره موبایل کارگاه‌هایی نیز اجرا می‌شود که می‌تواند به بخش قابل توجهی از نیازهای مخاطبان و مصرف‌کنندگان نهایی پاسخ دهد.

بخشی از این کارگاه‌های آموزشی بر مشکلات مصرف‌کنندگان متمرکز خواهند بود. مثلاً چطور می‌توانید بدون مراجعه به تعمیرکار تا حد ممکن مشکلات نرم‌افزاری دستگاه موبایلی‌تان را برطرف کنید؟ در این زمینه می‌توانید با حضور در کارگاه‌های آموزشی اطلاعاتی ارزشمند به دست آورید؛ به عنوان مثال شاید اخیراً درباره حقوق خود در جایگاه مشتری دچار ابهام شده‌ باشید. یک کارگاه آموزشی می‌تواند به رفع این ابهامات کمک کند. سمینارهایی با هدف معرفی فناوری‌های ویژه مصرف‌کنندگان، بخش معرفی دستاوردها و توانمندی‌ها، معرفی تازه‌های تکنولوژی، بخش خدمات دولت الکترونیکی بر بستر موبایل همگی می‌توانند اطلاعات وسیعی مرتبط با بخش‌های گوناگون این پلتفرم را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهند.

در عین حال بخشی از مخاطبان تخصصی‌تر رویداد همچون دانشجویان یا متخصصانی که فعالیت‌هایی مرتبط با پلتفرم موبایل دارند نیز می‌توانند از جنبه‌های آموزشی کنگره موبایل بهره‌مند شوند. پنل‌های تخصصی که طی چهار روز نمایشگاه با محوریت مهم‌ترین دغدغه‌های این حوزه برگزار می‌شود در کنار حجم قابل توجهی از به‌روزترین داده‌های صنعت می‌تواند برای این گروه از مخاطبان جذاب باشد.

https://pvst.ir/e8v

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو