skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رشد ۳۰۰ درصدی سامانه هوشمند اسباب‌کشی نوبار در سال چهارم فعالیت

۳ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

استارت‌آپ نوبار، سامانه هوشمند اسباب‌کشی و حمل بار، از فروردین‌ماه تا بهمن‌ماه سال جاری و همزمان با چهارمین سال فعالیت خود با رشد ۳۰۰ درصدی روبرو بوده است.

به گزارش روابط عمومی نوبار،سامانه هوشمند اسباب‌کشی و باربری درون‌شهری در سال چهارم فعالیت خود رشد ۴ برابری (۳۰۰ درصدی) را تجربه کرده است.

حالا این استارت‌آپ با ورود به چهارمین سال فعالیت خود، آمار و ارقامی از اقدامات خود از فروردین‌ تا بهمن‌ماه سال جاری ارائه کرده است. براساس بررسی‌های نوبار، مشتریان ۹۸ درصد از سرویس‌های نوبار رضایت داشتند. نوبار  علاوه بر ماموریت اصلی خود برای جابه‌جایی اسباب، سرویس‌های جانبی چون جابه‌جایی بین‌شهری (باریکا)، فروش وسایل مورد نیاز برای بسته‌بندی (شاپ) هم ارائه می‌دهد. نوبار همچنین فعالیت خود را در شهرهای دیگر هم گسترش داده است. در سال جاری این استارت‌آپ، فعالیت خود را در اصفهان آغاز کرد.
نوبار در گزارش خود NPS را هم محاسبه کرده است. NPS سهمی از مشتریان است که حاضر به تبلیغ و ترویج سرویس نوبار می‌شوند. در سال ۱۴۰۱ این سهم ۶۸ درصد بوده است. یعنی از هر ۱۰۰ مشتری ۶۸ نفر حاضر به تبلیغ و ترویج سرویس نوبار هستند.


در طول هر اسباب‌کشی،ممکن است خسارت‌هایی به اسباب و اثاثیه وارد شود آنطور که این استارت‌آپ گزارش می‌کند، تنها در این مدت به ۲ درصد از اسباب‌کشی‌های نوبار خسارت وارد شده است و چون نوبار وسایل کاربران را بیمه می‌کند کلیه خسارت‌های اسباب‌کشی‌های نوبار جبران شده است.
نوبار در استان‌های تهران و البرز و اصفهان مشغول به کار است و از جمله سرویس‌هایی است که به صورت هوشمند قیمت اسباب‌کشی را تخمین می‌زند و پس از ارائه سرویس نیز قیمت را افزایش نمی‌دهد. حالا در سال آینده این استارت‌آپ می‌خواهد سرویس جدیدی باز هم برای تخمین قیمت ارائه دهد. در این سرویس، قیمت اسباب‌کشی براساس متراژ و تعداد اتاق خواب با هوش مصنوعی محاسبه خواهد شد.

https://pvst.ir/e8o

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو