skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ازکی و کاربران ازکی با انتخاب نسخه الکترونیکی بیمه‌نامه به زلزله‌زدگان خوی کمک می‌کنند

۳ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کاربران ازکی با انتخاب گزینه «کمک مبلغ به زلزله‌زدگان خوی» می‌توانند هزینه ۳۰ هزار تومان نسخه چاپی را برای کمک به زلزله‌زدگان خوی اختصاص دهند. ازکی نیز به ازای هر کمکی که از سوی کاربران به مردم خوی می‌شود، به اندازه همان مبلغ مشارکت خواهد کرد. این مبلغ از طریق «موسسه خیریه نیکان» برای کمک به زلزله‌دگان خوی صرف خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی ازکی، تجربه نشان داده معمولا پس از گذشت مدتی از وقوع حوادثی مثل زلزله مردم آن مناطق به مرور فراموش می‌شوند و از میزان کمک‌ها کاسته می‌شود. از همین رو، ازکی تصمیم گرفته در بازه زمانی طولانی‌تری به مردم خوی کمک‌رسانی کند و پس از پایان آن، مبلغ جمع‌آوری شده و نوع مصرف آن را به طور شفاف در اختیار مردم قرار دهد.

کاربران ازکی می‌توانند در زمان خرید و یا تمدید بیمه‌نامه شخص ثالث خود پس از وارد کردن مشخصات و انتخاب بیمه مورد نظر خود، در صفحه «نحوه ارسال بیمه‌نامه» گزینه به نسخه چاپی نیاز ندارم را انتخاب کنند.پس از انتخاب این، صفحه جدیدی در پایین همان صفحه با عنوان «انتقال هدیه» باز می‌شود. در توضیح این صفحه نوشته شده: «می‌توانید این مبلغ را برای خرید بعدی به کیف پول خود اضافه کنید یا به زلزله‌زدگان خوی از طریق موسسه خیریه نیکان کمک کنید. به ازای هر کمک از سوی کاربران، ازکی نیز به همان اندازه کمک مالی انجام خواهد داد.»


کاربران ازکی با انتخاب گزینه «کمک مبلغ به زلزله‌زدگان خوی» می‌توانند هزینه ۳۰ هزار تومان نسخه چاپی را برای کمک به زلزله‌زدگان خوی اختصاص دهند. این مبلغ از طریق «موسسه خیریه نیکان» برای کمک به زلزله‌دگان خوی صرف خواهد شد.
ازکی به ازای هر کمکی که از سوی کاربران به مردم خوی می‌شود، به اندازه همان مبلغ مشارکت خواهد کرد. مبلغ اهدا شده در اسفندماه تجمیع و طی یک پروسه شفاف به خیریه نیکان انتقال داده خواهد شد که صرفا برای کمک به مردم زلزله زده خوی استفاده خواهد شد. ازکی خود را متعهد می‌داند که اطلاع‌رسانی‌های بعدی در این زمینه را به طور شفاف به اطلاع کاربرانش برساند.

https://pvst.ir/e8k

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو