skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اپل احتمالا از آیفون اولترا رونمایی می‌کند

۱۷ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

آیفون اولترا

آیفون اولترا مدل جدید گوشی‌های آیفون خواهد بود. تا پیش از این گفته می‌شد که این مدل جدید همراه با سری ۱۵ گوشی‌های آیفون شرکت اپل عرضه خواهد شد. اما در حال حاضر گفته می‌شود که این مدل‌ها قرار است همراه با آیفون ۱۶ در سال ۲۰۲۴ راهی بازار شود. عضو جدید خانواده گوشی‌های اپل که فعلا نام آیفون اولترا دارد، جایگزین مدل آیفون پرو و پرومکس نخواهد شد و مدل کاملا جدیدی است.

به گفته مارک گورمن، خبرنگار بلومبرگ درحال حاضر اپل در حال بررسی امکان عرضه آیفون اولترا است. مدل اولترا که بالاتر از مدل‌های پرو و پرومکس است قطعا قیمت آن نیز بیشتر از سایر مدل‌های عرضه شده خواهد بود. این احتمال ممکن است در سال ۲۰۲۴ قطعی شود و آیفون اولترا در این سال به همراه سری ۱۶ آیفون راهی بازار خواهد شد.

البته خبرهایی مبنی بر ارائه مدل اولترا آیفون پیرامون آیفون ۱۵ نیز مطرح شده بود اما طبق گمانه زنی‌ها، این سری از گوشی‌های شرکت اپل با عرضه آیفون ۱۶ همراه خواهد بود.

فعلا از ویژگی‌ها و قابلیت‌های این مدل جدید گوشی‌ها خبری در دست نیست اما طبق احتمالات گورمن چنین بنظر می‌آید که شاهد ارتقای دوربین این گوشی‌ها خواهیم بود و تراشه‌ای سریع‌تر و نمایشگر بزرگتری در این مدل از گوشی‌های اپل ارائه شود. همچنین ممکن است طراحی این سری از آیفون‌ها به‌ گونه‌ای باشد که دیگر نیازی به استفاده و اتصال گوشی به شارژرهای با سیم نباشد و بکارگیری شارژرهای بدون سیم رایج شود.

گورمن هیچ اشاره‌ای به قیمت مدل اولترا گوشی‌ها آیفون نکرد اما پیش بینی می‌شود که قیمت این مدل از مدل پرومکس آیفون ۱۴ بیشتر خواهد بود. باید منتظر قیمتی بیش از ۱۰۹۹ دلار که قیمت آیفون ۱۴ است برای جدیدترین مدل گوشی‌های شرکت اپل باشیم.

در سال گذشته چنین پیش بینی شده بود که شرکت اپل می‌خواهد یک مدل اولترا را جایگزین مدل پرومکس آیفون ۱۵ کند و این نوآوری با این سری از گوشی‌ها اتفاق بیفتد اما ایجاد یک مدل قوی‌تر، پیشرفته‌تر و البته گرانتر آیفون، در سری ۱۶ گوشی‌های این شرکت به احتمال زیاد محقق خواهد شد.

منبع: Verge

https://pvst.ir/e4s

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو