skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پلتفرم دیوار از ویژگی «پروفایل خدمات» رونمایی کرد

۱۷ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

پلتفرم دیوار از ویژگی جدیدی به نام «پروفایل خدمات» رونمایی کرد. این امکان در اختیار افرادی است که دارای مشاغل خدماتی هستند و می‌خواهند از طریق پلتفرم دیوار، خدمات خود را بسته به تخصصی که دارند، به کاربران این پلتفرم ارائه کنند.

به گزارش روابط عمومی دیوار،«پروفایل خدمات» در دیوار، محصولی برای سرویس‌دهندگان در حوزه خدمات است که می‌توانند با آن کار خود را توسعه دهند.این ویژگی مناسب افرادی است که دارای مشاغل خدماتی هستند و می‌خواهند از طریق پلتفرم دیوار، خدمات خود را بسته به تخصصی که دارند، به کاربران این پلتفرم ارائه کنند. در واقع سرویس‌دهندگان خدماتی می‌توانند مهارت‌های خود را نسبت به هم‌صنفی‌های خود در پروفایل منتشر شده ارائه کنند و افرادی که کار آن‌ها بر اساس خدماتی است که ارائه می‌دهند می‌توانند از این امکان برای معرفی و تبلیغ کار خود استفاده کنند.

هدف از ارائه این ویژگی ایجاد امکانی جدیدی است که به واسطه‌ی آن مشتری به صورت مستقیم به متخصص خدماتی وصل می‌شود و سابقه فعالیت او را مشاهده کند. در این محصول جدید، ارائه‌دهندگان خدماتی برای تبلیغ کار خود نمونه کارهای ویدئویی، محدوده سرویس‌دهی، ساعت کاری و هزینه هرکدام از سرویس‌های ارائه‌شده را منتشر می‌کنند. از سوی دیگر، مشتریان این خدمات نیز با بررسی پروفایل‌ها و مقایسه آن‌ها با یکدیگر، سرویس‌دهنده خود را از طریق یک فضای امن ایجاد شده، انتخاب کرده و با او ارتباط برقرار می‌کند.


درواقع پروفایل خدمات محصولی است که کمک می‌کند مشتریان با اعتماد و استفاده از یک فضای مناسب و امن، با سرویس‌دهندگان خدماتی مورد نیازشان تعامل کنند.

راه ارزان‌تر برای تبلیغ در دیوار

پیش از این افرادی که در دیوار کار خدماتی ارائه می‌دادند، برای ارائه خدمات مختلف خود، ناچار به ثبت آگهی‌های مختلف بودند. دیوار با در نظر گرفتن این موضوع از ویژگی پروفایل رونمایی کرد و نیاز به ثبت آگهی‌های مختلف برای صاحبان مشاغل خدماتی را از بین برد.
در بخش «پروفایل خدمات»، دیوار هزینه را برای سرویس‌دهندگان کاهش داده است؛ به طوری که هزینه ساخت و انتشار پروفایل کمتر از هزینه انتشار آگهی در دسته خدمات است.
فعالان در مشاغل خدماتی با ساخت این پروفایل می‌توانند به راحتی کار خود را تبلیغ کنند و هم با دیگر سرویس‌دهندگان هم صنف خود رقابتی سالم داشته باشند؛ از سوی دیگر مشتریان سرویس‌های خدماتی نیز می‌توانند از تنوع سرویس‌دهندگان برخوردار باشند و هر کدام از آن‌ها را با توجه به سابقه‌شان ارزیابی کنند.
در نهایت دیوار با شناسایی نیازها و جامعه هدف مناسب خود، امکانی متناسب با این نیاز را فراهم و ارائه کرد و دیوار، می‌کوشد با این‌کار رضایت و اعتماد سرویس‌دهنده و دریافت کننده خدمات را جلب کند و تجربه بهتری را در استفاده از محصول خدمات برای کاربر خود رقم بزند.

https://pvst.ir/e4n

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو