skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فلوکی اینو میم‌کوین محبوب ایلان ماسک

۱۱ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

فلوکی اینو

ارز دیجیتال فلوکی اینو (Fluki Inu) که ایده آن صحبت‌های ایلان ماسک در مورد حیوان خانگی جدید او شکل گرفته و توانسته در بازار رشد قیمتی زیادی را تجربه کند، در صرافی آبان‌تتر لیست شد.

ایده شکل‌گیری فلوکی (Fluki Inu) مربوط به یکی از توییت‌های ایلان ماسک است که در آن اعلام کرده قصد دارد یک سگ از نژاد شیبا اینو با نام فلوکی داشته باشد. همین توییت باعث شد ایده‌ای در چند توسعه‌دهنده شکل بگیرد که در نهایت این ایده در کمتر از یک ماه به ارزدیجیتالی با نام فلوکی اینو تبدیل شد.

مدتی بعد ایلان ماسک در توییتی عکس سگ جدید خود را منتشر کرد و این در حالی بود که این ارزدیجیتال در حال معامله در بازار بود و رشد قابل توجهی را تجربه کرده بود.

توکن فلوکی‌ (Fluki Inu) که بر بستر اتریوم و بایننس اسمارت چین ایجاد شده به ترتیب با استانداردهای ERC20 و BEP20 شکل گرفته است. همچنین مالیات مربوط به این توکن که توسط تریدرها پرداخت می‌شود در توسعه اکوسیستم و هزینه‌های مرتبط با مارکتینگ این پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روز سه‌شنبه ۱۱ بهمن، ارز دیجیتال فلوکی (Fluki Inu) به لیست توکن‌های صرافی آبان‌تتر اضافه شده و کاربران این صرافی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت رسمی این صرافی معاملات خود با این ارزدیحیتال را انجام دهند.

اکوسیستم فلوکی اینو  (Floki Inu)

تیم توسعه‌دهنده این توکن که به عنوان یک میم‌کوین فعالیت خود را آغاز کرد، نشان داده که قصد ایجاد تغییراتی در هویت این ارزدیجیتال را دارد.

Valhalla: یک بازی Play to earn برای ورود فلوکی به متاورس

FlokiFi: مجموعه محصولات مالی غیرمتمرکز فلوکی

FlokiPlaces: فروشگاهی برای توکن‌های NFT

Floki University: پلتفرم تولید محتوای آموزشی کریپتو برای کاربران

صرافی آبان‌تتر ارزدیجیتال فلوکی اینو (Floki Inu) را به تازگی به لیست توکن‌های قابل معامله خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با ورود به سایت صرافی آبان‌تتر و تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت، به خرید، فروش، واریز، برداشت و انتقال (Fluki Inu) بپردازند.

 

https://pvst.ir/e3l

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو