skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اولین کنگره بین‌المللی فناوری‌های نوین در تحول دیجیتالی برگزار می‌شود

یگانه کربلایی نویسنده میهمان

۱۲ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

اولین کنگره بین‌المللی فناوری‌های نوین در تحول دیجیتالی، ۱۰ اسفندماه با رویکرد معرفی کارآفرینان و دستاوردهای تخصصی برگزار می‌شود.

به گزارش پیوست، این کنگره با محوریت حاکمیت و رهبری دیجیتالی، توسعه منابع انسانی و تجربه کارکنان در تحول دیجیتالی، مدل‌های کسب‌وکار در عصر دیجیتالی، بازاریابی دیجیتالی و تجربه مشتری دیجیتالی و بانکداری دیجیتالی برگزار می‌شود.

کنگره فناوری‌های نوین در تحول دیجیتال

تکنولوژی مالی و تحول دیجیتالی در خدمات مالی، داده‌های بزرگ و تصمیم‌گیری مبتنی بر داده در عصر دیجیتالی، مدیریت گردشگری دیجیتالی، مدیریت زنجیره تامین پایدار در عصر دیجیتالی، نوآوری دیجیتالی و اکوسیستم کارآفرینی، سیاست‌گذاری، قانون‌گذاری و مدیریت نوآوری در کسب‌وکارهای دیجیتالی، تکنولوژی‌های تحول‌آفرین و تاثیر آنها، چشم‌انداز آینده شعب در بانکداری دیجیتالی، آشنایی با تجربیات موفق بازاریابی دیجیتالی دنیا و معرفی و حمایت از پلتفرم‌های داخلی از جمله موضوعاتی است که در این کنگره به آنها پرداخته می‌شود.

محل برگزاری کنگره بین‌المللی فناوری‌های نوین در تحول دیجیتالی، مرکز همایش‌های صداوسیماست. در این کنگره، عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و علیرضا بزرگمهری رئیس انجمن شرکت‌های پرداخت الکترونیکی سخنرانی خواهند کرد.

https://pvst.ir/e3s

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو