skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

توسن‌تکنو در میان ۵۰۰ شرکت برتر ایران، رتبه ۲۶۳ را کسب کرد

۳ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

توسن‌تکنو در میان ۵۰۰ شرکت برتر ایران، رتبه ۲۶۳ را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی توسن تکنو در همایش شرکت‌های برتر ایران معروف به «IMI-100» که سوم بهمن در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، توسن‌تکنو رتبه ۲۶۳ را از ۵۰۰ شرکت برتر ایران کسب کرد. این همایش هر ساله با هدف معرفی بنگاه‌های اقتصادی برتر ایران توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.

سازمان مدیریت صنعتی شرکت‌های ایرانی را بر اساس شاخص‌هایی مانند «بالاترین رتبه فروش»، «بالاترین ارتقای رتبه»، «بیشترین رشد فروش»، «بالاترین ارزش افزوده»، «بیشترین دارایی»، «بیشترین اشتغال‌زایی»، «بیشترین سودآوری»، «بیشترین بازده فروش»، «بیشترین صادرات»، «بالاترین ارزش بازار» و برخی شاخص‌های دیگر مانند «بهره‌وری کل عوامل» ارزیابی و معرفی می‌کند.

امسال نیز با ارزیابی به‌عمل‌آمده از شرکت‌ها بر اساس اطلاعات سال مالی ۱۴۰۰، این سازمان برای بیست‌وپنجمین سال متوالی، شرکت‌های برتر ایران را از نظر میزان فروش/درآمد معرفی کرده است که در این میان، شرکت «توسعه فن‌افزار توسن» با برند تجاری «توسن‌تکنو» توانسته است جایگاه ۲۶۳ را در بین ۵۰۰ شرکت برتر ایران از آن خود کند.

شرکت توسعه فن‌افزار توسن (سهامی عام) با برند تجاری «توسن‌تکنو» از شرکت‌های تولیدکننده دانش‌بنیان پایانه‌های پرداخت الکترونیک و ماشین‌های بانکی کشور است که تا کنون به بیش از ۱۶ بانک و ۲۰ شرکت پرداخت الکترونیک کشور خدمات فناورانه مالی ارائه کرده و در مسیر ورود به بازار سرمایه، به تازگی در فرابورس ایران درج نماد شده است.

https://pvst.ir/e0i

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو