skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سامانه پاسخگویی ۱۲۴ به طرح ملی کالابرگ متصل شد

۲ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سامانه ۱۲۴ وزارت صمت به منظور پاسخگویی به سوالات و مشکلات اصناف متقاضی شرکت در پروژه ملی کالابرگ راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (مرکز تتا)، در راستای افزایش سرعت پیاده‌سازی پروژه ملی کالابرگ و کاهش مشکلات و مسائل صنوف کشور در همکاری با این پروژه، سامانه ۱۲۴ وزارت صمت به منظور پاسخگویی به سوالات و مشکلات اصناف متقاضی شرکت در این پروژه راه‌اندازی شد.

امین کلاهدوزان سرپرست مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با اشاره به سیستم یکپارچه نوبت‌دهی و تماس در پروژه‌های مهم این مرکز، شامل سامانه ستاد و نماد تجارت الکترونیکی، به اهمیت پروژه ملی کالابرگ در معیشت مردم و لزوم دسترسی سریع و آسان به پاسخگویی متناسب به متقاضیان و صنوف مشارکت‌کننده در این پروژه ملی پرداخت.

در ادامه مهدی ابراهیمی مسئول اجرایی و هماهنگی طرح ملی کالابرگ در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، گزارشی از روند اجرایی پروژه کالابرگ با هماهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارائه کرد و از استان‌هایی که بیشترین همکاری را در فاز اول اجرایی این طرح ملی داشتند قدردانی کرد و افزود: اصناف درگیر در طرح کالابرگ عبارت‌اند از:‌ فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی مصرف، فروشگاه‌های خواروبار، فروشگاه‌های فراورده‌های لبنی، فروشگاه‌های فراورده‌های پروتئینی و سایر صنوف فروشنده کالاهای زودمصرف. با توجه به اجرای پایلوت طرح ملی کالابرگ در استان هرمزگان و نتایج مناسب به‌دست‌آمده ناشی از آن، پیش‌بینی می‌شود نتایج اجرای این طرح در دسترسی مناسب مردم به اقلام معیشتی مشخص شده (۱۱ قلم کالای اساسی) به قیمت شهریور ۱۴۰۰ و همچنین کاهش ایجاد نقدینگی و متعاقباً کاهش تورم ناشی از آن، تاثیرگذار خواهد بود.

با توجه به زمان‌بندی اعلام‌شده از سوی مجری طرح ملی کالابرگ در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سایر استان‌های کشور به تدریج و با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته، تا انتهای سال ۱۴۰۱ اقدام به پیاده‌سازی زیرساخت‌های مورد نیاز اجرای طرح ملی کالابرگ خواهند کرد.

https://pvst.ir/e05

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو