skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فراهم‌ شدن امکان خرید بیمه مسافرتی از علی‌بابا

۲ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

شرکت سفرهای علی‌بابا امکان خرید بیمه مسافرتی را برای تسهیل مشکلات احتمالی در سفر فراهم کرد.

به گزارش روابط عمومی علی‌بابا، محصول بیمه مسافرتی خدمت تازه‌ای است که علی‌بابا برای تسهیل مشکلات احتمالی در سفر و ساخت تجربه‌ای بهتر به خدمات خود اضافه کرده است. این بیمه یکی از خدمات بیمه اشخاص است که از مسافران در مقابل تهدیدات و خطرات احتمالی در طول سفر محافظت می‌کند. بیمه مسافرتی برای اخذ ویزا از بعضی سفارتخانه‌ها الزامی است و برای سایر سفارتخانه‌ها نیز توصیه می‌شود.

اعتبار این بیمه‌نامه از زمان خروج از کشور آغاز می‌شود؛ این در حالی است که برای استفاده از این بیمه‌نامه تا ۶ ماه پس از صدور آن می‌توان از کشور خارج شد، در غیر این صورت بیمه‌نامه فاقد اعتبار خواهد بود. همچنین در صورت استفاده نکردن از بیمه‌نامه تا شش ماه پس از صدور، هزینه به‌ صورت کامل استرداد خواهد شد. این محصول از پشتیبانی ۲۴ساعته برخوردار است و مسافران می‌توانند از مشاوره کارشناسان بهره‌مند شوند.

مجید حسینی‌نژاد، بنیان‌گذار و مدیرعامل علی‌بابا، درباره محصول گفت: یکی از مواردی که در دنیا به‌ طور جدی مورد توجه است، اما تاکنون نه شرکت‌ها و نه جامعه به آن اهمیتی نداده‌اند، موضوع بیمه‌نامه سفر است. ما در علی‌بابا با مطالعه شرایط سفر کاربران و تجربه آنها در طول این سال‌ها، محصول بیمه را در نهایت با هدف تکمیل سبد محصولات‌مان و البته کاهش و جبران خسارت‌های جانی و مالی مسافران در سفر رونمایی کردیم.

او افزود: بیمه مسافرتی در علی‌بابا می‌تواند از طریق پارتنرشیپ با یک یا چند شرکت بیمه به فروش برسد. در اولین قدم، ما با بیمه سامان شروع کرده‌ایم و به‌زودی بیمه‌های دیگر نیز اضافه خواهند شد. تعهد ما همواره «توانمندسازی جامعه برای تجربه شایسته سفر» است و خوشحالیم پس از گذر از تکمیل ارائه محصولاتی مثل بلیت هواپیما، قطار، اتوبوس، تور و هتل، به جزئیات تجربه کاربران هم ورود کرده‌ایم.

با توجه به اختلاف نرخ ارز در کشور ما و اکثر کشورهای خارجی، هزینه‌های درمان در این کشورها بسیار گران است. اگر بیمه‌گذار در صورت بروز حادثه بخواهد هزینه را آزاد پرداخت کند، ممکن است یک سرماخوردگی ساده هزینه‌های سنگینی را برای او در پی داشته باشد. با خرید این بیمه شرکت متعهد می‌شود تا هزینه‌های مربوط به خسارت‌های جانی مثل هزینه‌های درمانی، پزشکی فوری و همچنین خسارت‌های مالی مانند گم‌ شدن مدارک شناسایی، چمدان و بار، لغو پرواز و… را جبران کند.

از جمله خدمات بیمه‌های مسافرتی عبارت‌اند از: به دندان‌پزشکی، مفقودی چمدان، فوریت‌های درمانی و پزشکی، کنسلی و لغو پرواز، مشاوره حقوقی، اورژانس هوایی، بیمه اموال، وقفه سفر، پرداخت در مقصد و پوشش کامل سفر.

طبق فرایند وب‌سایت علی‌بابا، کاربر پس از وارد کردن اطلاعاتی مثل مقصد، مسافران، مدت سفر و شرکت بیمه درخواست خود را ثبت می‌کند. به‌ علاوه کاربران می‌توانند بیمه‌نامه خود را برای یک یا چند مقصد خریداری کنند. اطلاعاتی مثل جدول پوشش خدمات و قوانین بیمه نیز در وب‌سایت علی‌بابا برای عموم نمایش داده شده است.

https://pvst.ir/e02

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو