skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سهم از بازار تپسی در مدت یک سال دوبرابر شد+ به‌روز رسانی

۲۰ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۸ دی ۱۴۰۱

واحد تحقیقات بازار بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با انجام پژوهشی، سهم بازار تاکسی آنلاین تپسی را ۲۰ درصد اعلام کرد. این در شرایطی است که در سال گذشته تپسی تنها ۸ از بازار تاکسی‌ آنلاین را در اختیار داشت.

به گزارش روابط عمومی تپسی، طبق نتایج به دست آمده از این پژوهش، شرکت تپسی تا پایان مرداد ماه سال جاری حدود ۲۰ درصد در شهرهای بزرگ و پرجمعیت ایران از جمله تهران، مشهد و … و ۱۵ درصد در شهرهای کوچک‌تر مانند نیشابور، اراک و غیره سهم بازار مربوطه را در اختیار دارد. علاوه بر این افراد در کلان‌شهرها از بین کسانی که با مفهوم تاکسی‌های آنلاین آشنایی دارند، حدود ۹۲ درصد بدون نیاز به راهنمایی این برند را می‌شناسند.

از سوی دیگر، در کلان‌شهرهایی مانند تهران و مشهد، ۶۰ درصد از کسانی‌که با تاکسی‌ آنلاین آشنا هستند، از خدمات تپسی استفاده کرده‌اند و ۲۵ درصد از ساکنان تهران که کاربر تاکسی‌های آنلاین هستند به صورت مستمر از خدمات تپسی استفاده می‌کنند.

سال گذشته اسنپ اعلام کرد که سهم بازارش از ۸۷ درصد به ۹۲ درصد رسیده است که این به معنای سهم ۸ درصدی تپسی از این بازار بود. حال به نظر می‌رسد که تپسی توانسته است در مدت یک سال سهم خود از بازار را به بیشتر از دوبرابر برساند.

شرکت بهین کاو کیفیت شرکت تحقیقات بازار سازمان استاندارد نتیجه این تحقیق را روی وب‌سایت خود منتشر کرده است.

به‌روز رسانی

در همین حال مدیرعامل اسنپ نیز اعلام کرده است که بررسی‌های این شرکت و مقایسه آمار اسنپ با آمار منتشر شده از سوی تپسی روی کدال نشان می‌دهد که اسنپ سهم ۹۰ درصدی از بازار را در اختیار دارد.

توییت میلاد منشی پور مدیرعامل تپسی
توییت میلاد منشی پور مدیرعامل تپسی در مورد سهم از بازار

میلاد منشی‌پور نیز با انتشار توییتی به آمار مدیرعامل اسنپ اعتراض کرده است و در توییت خود نوشته است مدیرعامل اسنپ در شرایطی اعداد و ارقام افشا شده تپسی در کدال را با ارقام اسنپ مقایسه می‌کند که تا به‌حال یک صورت مالی حسابرسی شده منتشر نکرده است.

 

https://pvst.ir/dws

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو