skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

توسعه سرویس کارشناسی خودرو کارنامه در پنج شهر

یگانه کربلایی نویسنده میهمان

۲۰ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ دی ۱۴۰۱

قیمت گذاری آنلاین خودرو

«کارنامه» به عنوان دستیاری در معاملات ماشین، خودرو را به صورت آنلاین قیمت گذاری می‌کند برای این امر دارنده خودرو باید مشخصات خودرو را وارد سایت کند اما برای ارزیابی فنی کارشناس به صورت مستقیم در تهران و ۵ شهر بزرگ کشور به محل خودرو اعزام می‌شود.

به گزارش پیوست، این شرکت از چندی پیش به غیر از تهران، سرویس کارشناسی خودرو را در پنج شهر بزرگ کشور توسعه داده است. درحال حاضر خدمات کارشناسی خودرو در شیراز، کرج، مشهد، اصفهان و رشت به متقاضیان ارائه می‌شود و کارشناسان برای بررسی فنی و بدنه خودرو در محل حاضر می‌شوند. علاوه بر این، قیمت‌گذاری نیز با وارد کردن مشخصات ماشین در سایت کارنامه، به صورت آنلاین ارائه می‌شود.

گزارش ارائه‌شده به‌جز کارشناس حاضر در محل، توسط تیم مستقر در کارنامه نیز بررسی می‌شود. همچنین درصورت درخواست متقاضی نسبت به دریافت بازه قیمتی خودروی موردنظر، گزارش تاییدشده برای تیم قیمت‌گذاری کارنامه ارسال و بازه قیمتی براساس وضعیت بازار و گزارش به‌دست‌آمده ارائه می‌شود. این گزارش به صورت کاغذی یا آنلاین در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد.

همچنین گزارش کارشناسی کارنامه تا سقف صد میلیون تومان تحت ضمانت قرار دارد. به این معنی که درصورت رخ دادن اشتباه در ارائه گزارش، ماشین مجدد توسط بازرس، کارشناسی شده و براساس موارد ذکرشده در ضمانت‌نامه کارشناسی، تا ۱۰۰ میلیون تومان خسارت به مشتری پرداخت می‌شود.

متقاضی کارشناسی خودرو، برای درخواست کارشناسی می‌تواند به وب‌سایت کارنامه مراجعه کرده و نسبت به درخواست کارشناسی اقدام کند. پس از آن، مشاوران کارنامه با متقاضی تماس می‌گیرند تا هماهنگی های لازم را برای حضور کارشناس در محل مورد نظر وی به عمل آورند.

https://pvst.ir/dwr

یک دیدگاه

  1. کارشناس آقای عشایری بیشخصیت
    بهتون میگه بیاید فلان جا کارشناسی انجام بدیم بعد از رسیدن و در دسترس نبودن شمارش بعد از ۴۰ دقیقه زنگ زدیم میگه ما ولیعصریم کارشناسی انجام شده .
    رفتیم اونجا نیم ساعت چهل دقیقه مارو کاشتند اخرم جواب تلفن نمیده
    خدا ازت نگذره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو