skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تعداد کاربران صرافی آبان‌تتر از ۷۰۰ هزار نفر عبور کرد

۱۸ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

آبان‌تتر

افزایش و نوسان قیمت دلار منجر به هجوم کاربران برای خرید تتر به عنوان جانشین دلار در فضای ارزهای دیجیتال، شده است. در این بین تعداد کاربران صرافی آبان‌تتر از مرز ۷۰۰ هزار نفر گذشت.

به گزارش روابط عمومی آبان‌تتر، این صرافی تا کنون بیش از ۷۲ میلیون سفارش موفق را به ثبت رسانده است. در بین این سفارش‌ها، کاربران می‌توانستند به معامله بیش از ۳۰۰ ارز دیجیتال که در لیست این صرافی عرضه شده است، بپردازند. معاملات در آبان‌تتر، هم با واریز ریالی و هم با واریز تتری امکان‌پذیر است.

یکی از این رکوردهای ثبت شده در آبان‌تتر، مربوط به روز ۴ آذر ۱۴۰۰ است. در آن روز ۳۸۰,۴۴۲ هزار معامله موفق در این صرافی ثبت شده است که این رکورد، مربوط به بیشترین تعداد معامله موفق در یک روز است. یکی دیگر از رکوردها مربوط به تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ است؛ در این تاریخ، بیش از ۵۰۰ هزار کاربر از وب سایت آبان‌تتر بازدید کردند.

کاربران می‌توانند با ثبت نام و احراز هویت، به معامله آسان و ایمن بیش‌از ۳۰۰ ارز دیجیتال متنوع و محبوب بپردازند. علاوه بر اینکه فرایند ثبت نام و احراز هویت در کمتر از ۳۰ دقیقه قابل انجام است.

آبان‌ تتر حفظ حریم شخصی و امنیت دارایی کاربران خود را در اولویت قرار می‌دهد و این موضوع باعث شده است ۷۰۰ هزار نفر از معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال در ایران، آبان‌تتر را به عنوان صرافی موردنظر خود انتخاب کنند.

یکی از اقدامات مهم این صرافی در تاریخ ۱۶ آبان انجام شد که در جریان سقوط ارزش توکن گالا بر بستر BEP20 که به دلیل سو مدیریت تیمِ جهانی گالا رخ داده بود، آبان‌تتر تمام ضرر و زیانِ کاربران را که معادل ۳۴۰ هزار دلار بود را از صندوق بیمه پرداخت کرد.

تصمیمات آبان‌تتر در زمان بحران‌ها و کیفیت خدماتی که ارائه می‌دهد، امروز تیم آبان‌تتر را به آنجا رسانده است که به بیش از ۷۰۰ هزار کاربر فعال خدمت‌رسانی کند و امید است که این پیشرفت‌ها، مستدام باشند.

https://pvst.ir/dwa

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو