skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سیمرغ تجارت با «باجت» سرویس اعتبار خرد و وام ازدواج آنلاین ارائه می‌دهد

۱۱ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سیمرغ تجارت با توسعه اپلیکیشن «باجت» می‌خواهد به حوزه تسهیلات و سرویس اعتبار خرد ورود کند. محمدمهدی اسماعیلی از اضافه‌ شدن دو خدمت اعتبار BNPL تجارت و وام ازدواج صد درصد آنلاین در باجت خبر داد.

به گزارش پیوست، محمدمهدی اسماعیلی با حضور در جمع رسانه‌های گروهی از تغییر در ماموریت شرکت سیمرغ تجارت خبر داد و گفت: در تعامل با بانک تجارت تصمیم گرفته شد ماموریت سیمرغ تجارت تغییر کند و به سمت ارائه خدمت در حوزه تسهیلات و اعتبار خرد و همچنین تولید سرویس‌های نوآورانه برای بانک تجارت حرکت کند.

او ادامه داد: از خردادماه امسال که لحظه اضافه شدن ما به تیم سیمرغ بود ماموریت جدید ما نیز آغاز شد. ما در ابتدا به ارتقای زیرساخت‌های این شرکت در کنار تیم‌سازی اقدام کردیم و تیم ما اکنون به ۸۰ نفر رسیده است. سیمرغ تجارت با توسعه نرم‌افزاری در حوزه مالی و بانکی می‌خواهد به بخشی از استراتژی کلی بانک تجارت جامه عمل بپوشاند.

اسماعیلی درباره شکل خدمت سیمرغ تجارت توضیح داد: یک خط مشخص در حوزه عملکردی ما وجود دارد و آن حرکت در مسیر دیجیتالی است. ما می‌خواهیم به مسائل و مشکلات مشتریان پاسخ جدیدی بدهیم و با تکیه بر تکنولوژی‌های نوین مالی به بهبود تجربه مشتری بر اساس نوآوری کمک کنیم.

او در ادامه به دو حوزه عملکردی این شرکت اشاره کرد و گفت: سیمرغ تجارت به طور مشخص در دو حوزه بانکداری باز و تسهیلات و اعتباری فعالیت می‌کند. در بانکداری باز تمرکزمان بر تکمیل پرتفوی سرویس‌هاست و در این راستا پلتفرم زیرساخت بانک تجارت در اختیار ما قرار دارد. در حوزه تسهیلات نیز با راه‌اندازی اپ باجت مسیر تسهیلات و اعتباری سیمرغ تجارت را روشن کردیم.

مدیرعامل شرکت سیمرغ تجارت درباره اپ باجت گفت: در حال حاضر در باجت به شکل آزمایشی به ارائه وام ازدواج به صورت صددرصد آنلاین و همچنین خدمت اعتبار BNPL تجارت در همکاری با چند کسب‌وکار فعال در حوزه سرویس اعتبار خرد پرداخته‌ایم و در آینده نه‌چندان دور در تکمیل پرتفوی خود در باجت خدمت‌های افتتاح حساب و سفته الکترونیکی را می‌افزایم.

https://pvst.ir/du6

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو