skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فینوداد و دانشگاه تهران تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

۱۱ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تفاهم‌نامه مشترک فینوداد و دانشگاه تهران به منظور حمایت بانک ملی از نخبگان دانشگاهی امضا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز نوآوری بانک ملی ایران (فینوداد)، تفاهم‌نامه مشترک همکاری فینوداد به عنوان بازوی نوآوری بانک ملی ایران و اداره کل سیاست‌گذاری فناوری و نوآوری دانشگاه تهران به منظور حمایت از نخبگان دانشگاهی و پرورش ایده‌های خلاق با ارزش افزوده بالا امضا شد.

علیرضا ماهیار عضو هیات عامل و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک با تاکید بر اینکه فینوداد از طریق نوآوری، زنجیره ارزش بانک ملی و صنعت فین‌تک را ارتقا می‌دهد گفت: فینوداد در جهت توسعه نوآوری و فناوری حوزه فناوری‌های مالی و بانکی با محوریت بانک ملی ایران تشکیل شده‌ است، از این رو موضوع‌های مرتبط با فناوری‌های نوین و حوزه‌های تحول گرا در صنعت بانکی در فینوداد شکل می‌گیرد.

او تصریح کرد: فینوداد با هدف شناسایی و جذب نخبگان، حضوری فعال در دانشگاه‌های معتبر کشور دارد و نقش فعالی در توسعه شبکه کارآفرینی و ارزش‌آفرینی میان دانشجویان و کارآفرینان مرتبط با دانشگاه ایفا می‌کند.

امیرحسین شبیری مدیرعامل فینوداد نیز همکاری و مشارکت در اجرای پروژه‌های فناوری و نوآوری و سرمایه‌گذاری‌های خطرپذیر روی استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان زیر مجموعه دانشگاه تهران را از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه مشترک برشمرد.

همچنین احسان چیت‌ساز مدیرکل سیاست‌گذاری فناوری و نوآوری دانشگاه تهران با اشاره به پتانسیل و ظرفیت‌های علمی بالای دانشگاه تهران گفت: باید از توان علمی نخبگان دانشگاهی در جهت توسعه حوزه نوآوری و فناوری بهره برد و این تفاهم مشترک می‌تواند فرصت‌های کسب‌وکار دانش‌بنیان‌ها را توسعه دهد.

https://pvst.ir/dtz

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو