skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

توضیح فرودگاه امام: تاکسی‌های اینترنتی از پارکینگ ۳ مسافرگیری کنند

الهه صالحی الهه صالحی نویسنده میهمان

۷ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاکسی اینترنتی

فرودگاه امام پارکینگ ۳ را برای تاکسی‌های اینترنتی در نظر گرفت؛ سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی دلیل این امر را جلوگیری از ازدحام جمعیت مقابل ترمینال عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، سعید چلندری، سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی جزئیاتی با تأکید بر امنیت مسافران،جزئیات ساماندهی تاکسی‌های اینترنتی در فرودگاه امام را بیان کرد. به گفته او مقرر شده است تاکسی‌های اینترنتی از داخل پارکینگ شماره ۳ نسبت به خدمات رسانی به مسافران اقدام کنند.

او اشاره کرده است که این برنامه باعث می‌شود از آسیب به کسب و کار تاکسی‌های اینترنتی که در فرودگاه مشغول به خدمات‌رسانی هستند جلوگیری شود، ضمن اینکه خدمات باکیفیت بهتر و ایمنی بالا به مسافران ارائه خواهد شد.

با اجرای این طرح امکان پیگیری شکایات مسافران از تاکسی‌های اینترنتی فراهم می‌شود و از فعالیت مسافربرهای شخصی که احراز هویت نشده‌اند جلوگیری به عمل خواهد آمد.

در روزهای گذشته انتشار خبری مبنی بر ممنوعیت ورود تاکسی‌های اینترنتی به شعاع ۸۰۰ متری فرودگاه‌ امام واکنش‌های زیادی را برانگیخت. هرچند سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی همزمان با انتشار این خبر تاکید کرده بود که گفته بود احتمالاً در این فاصله مکانی را برای رانندگان تاکسی‌های اینترنتی از جمله تپسی و اسنپ مشخص خواهند کرد اما انتشار این خبر بازخوردهای زیادی میان رانندگان تاکسی‌های اینترنتی ایجاد کرد.

https://pvst.ir/ds1
الهه صالحی
الهه صالحینویسنده میهمان

    روزنامه نگاری یعنی رشته‌ای که آن را با جان‌ودل انتخاب کردم، برای من از دانشکده عزیز ارتباطات علامه شروع شد و در همان ماه‌های اول به نگارش یادداشت‌های طنز برای «بی‌قانون» رسید؛ با این حال معتقدم که اولین قدم‌های روزنامه‌نگاری را با کارآموزی برای مجله محبوب دوران نوجوانی‌ام، چلچراغ برداشتم و بعد از مدتی به تحریریه خبرآنلاین و سرویس اجتماعی آن پیوستم؛ در این زمان، علاوه بر خبرآنلاین به صورت پروژه‌ای با چندین رسانه در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی همکاری کردم؛ یکی از این رسانه‌ها هفته‌نامه شنبه بود که مرا با جهان جذاب استارت‌آپ‌ها و فناوری آشنا کرد و در ادامه راه من به پیوست رسید.

    تمام مقالات
    برای بوکمارک این نوشته
    Back To Top
    جستجو