skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کارنامه برای خرید خودرو وام بدون ضامن اعطا می‌کند

۷ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۴ دقیقه

کارنامه برای خرید خودرو کارکرده تسهیلات اعطا می‌کند

کارنامه برای خرید خودرو وام بدون ضامن ارائه می‌کند. این استارت‌آپ که در حوزه کارشناسی خودرو برای خرید و فروش فعالیت می‌کند، اکنون در زمینه ارائه وام خرید خودرو نیز خدمات می‌دهد. در کارنامه علاوه بر خرید خودرو کارکرده داخلی خرید خودرو دست دوم خارجی نیز امکان­‌پذیر است. اخذ وام خرید خودرو از کارنامه دارای شرایطی است که به آن می‌پردازیم.

کارنامه یکی از استارت‌آپ‌های حوزه خودرو کارکرده است که با اعطای تسهیلات به متقضیان و همکاری با شرکت لیزینگ امکان خرید اقساطی خودرو دست دوم را فراهم کرده‌ ­است. این استارت‌آپ به عنوان خدمتی جدید و سرویس مکمل از دیوار در حوزه خودرو معرفی شده که هدفش خلق تجربه کاربری بهتر در خرید و فروش خودرو است. صالح آبادی مدیرعامل لیزینگ کارنامه گفته است که در ایران، لیزینگ خودرو معادل خرید اقساطی خودرو صفر معنا می­‌شود. قابل ذکر است که این شرایط برای خریداران تنوع زیادی از خودرو را فراهم نمی‌کند. اکنون این استارتاپ با همکاری شرکت لیزینگ طیف گسترده‌­ای از خودروها را برای متقاضیان به نمایش می­‌گذارد.

 چگونه از کارنامه خودرو بخریم؟

فرایند دریافت وام بدون ضامن برای خرید خودرو از کارنامه در ابتدا با ثبت اطلاعات روی سایت و اعتبارسنجی فرد خریدار آغاز می‌‌شود. سقف اعطای تسهیلات برای خودروهای داخلی ۴۰۰ میلیون تومان و برای خودروهای خارجی ۲ میلیارد تومان است. خریدار می‌­تواند حداکثر تا دوبرابر بودجه خودش را وام بگیرد و بازپرداخت ۱۲ تا ۳۶ ماهه دارد. ضمن اینکه نرخ بهره سالانه این وام ۲۱ درصد است. این شیوه از اعطای تسهیلات در تمامی مبالغ نیازمند ضامن نیست. برای دریافت وام با مبلغ کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان به ضامن احتیاجی نیست و صرفا ارائه چک، سند معتبری است که فرایند دریافت وام و خرید خودرو را ممکن می‌کند. درصورتی که مبلغ بیش از ۳۰۰ میلیون تومان باشد اعطای وام نیازمند ضامن است. رتبه اعتبارسنجی فرد ضامن باید مورد تائید تامین کننده مالی کارنامه باشد.

وام ۱۰۰ میلیون تومانی
۳۶۲۴۱۸۱۲تعداد اقساط
۳,۸۰۰,۰۰۰۵,۱۰۰,۰۰۰۶,۵۰۰,۰۰۰۹,۳۰۰,۰۰۰اقساط ماهانه (تومان)
۱۳۵,۶۰۰,۰۰۰۱۲۳,۳۰۰,۰۰۰۱۱۷,۴۰۰,۰۰۰۱۱۱,۷۰۰,۰۰۰بازپرداخت نهایی (تومان)
وام ۲۰۰ میلیون تومانی
۳۶۲۴۱۸۱۲تعداد اقساط
۷,۵۰۰,۰۰۰۱۰,۳۰۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰۱۸,۶۰۰,۰۰۰اقساط ماهانه (تومان)
۲۷۱,۳۰۰,۰۰۰۲۴۶,۷۰۰,۰۰۰۲۳۴,۹۰۰,۰۰۰۲۲۳,۵۰۰,۰۰۰بازپرداخت نهایی (تومان)
وام ۳۰۰ میلیون تومانی
۳۶۲۴۱۸۱۲تعداد اقساط
۱۱,۳۰۰,۰۰۰۱۵,۴۰۰,۰۰۰۱۹,۶۰۰,۰۰۰۲۷,۹۰۰,۰۰۰اقساط ماهانه (تومان)
۴۰۶,۹۰۰,۰۰۰۳۷۰,۰۰۰,۰۰۰۳۵۲,۳۰۰,۰۰۰۳۳۵,۲۰۰,۰۰۰بازپرداخت نهایی (تومان)
وام ۴۰۰ میلیون تومانی
۳۶۲۴۱۸۱۲تعداد اقساط
۱۵,۱۰۰,۰۰۰۲۰,۶۰۰,۰۰۰۲۶,۱۰۰,۰۰۰۳۷,۲۰۰,۰۰۰اقساط ماهانه (تومان)
۵۴۲,۵۰۰,۰۰۰۴۹۳,۳۰۰,۰۰۰۴۶۹,۸۰۰,۰۰۰۴۴۶,۹۰۰,۰۰۰بازپرداخت نهایی (تومان)

مدت زمان اخذ وام خرید خودرو از کارنامه در صورتی که تمامی مدارک، کامل و مورد تائید کارنامه باشد، پس از طی کردن مراحل مذکور ، بدون مشکل و در اسرع وقت به فرد خریدار اعطا می‌­شود.

خرید اقساطی خودرو از کارنامه

نحوه پرداخت اقساط وام خرید خودرو از کارنامه نیز وابسته به انتخاب خریدار است. فردی که در کارنامه اعتبارسنجی کرده و موفق به دریافت تسهیلات شده است برای بازپرداخت وام  می‌تواند حداقل تا یک‌سال و حداکثر تا سه سال اقساط را در بازه زمانی سه ماهه یا ۶ ماهه تسویه کند.

خدمات دیگر کارنامه

علاوه بر امکان خریداری خودرو دست دوم داخلی و خارجی در سایت کارنامه، امکان انتشار آگهی فروش خودرو نیز امکان­­‌‌‌پذیر است. افراد با مراجعه به بخش دستیار فروش خودرو و ثبت اطلاعات خودرو خود می‌توانند از این سایت برای فروش خودرو استفاده کنند. مالکین خودرو در این بخش می‌­توانند از امکاناتی مانند مشاوره برای قیمت‌­گذاری، اطلاع از روند فروش و ارتباط با خریداران از این طریق بهره­‌مند شوند. تخمین قیمت خودرو کارکرده بخش دیگری است که افراد می­‌توانند با وارد کردن اطلاعات خودور مورد نظر، از قیمت حدودی آن برای فروش یا خرید مطلع شوند.

همچنین برای بازدید بیشتر آگهی می‌توان همزمان آگهی را علاوه‌بر پلتفرم کارنامه در دیوار نیز منتشر کرد.

خرید خودرو با ضمانت کارنامه برای خریداران مزایایی دارد. اگر فردی از بخش خرید خودرو با ضمانت کارنامه اقدام به خرید خودرو کند، خودور خریداری شده مجددا در حضور فرد کارشناسی می­‌شود.در صورت مغایرت گزارش کارشناسی خودرو با وضعیت خودرو ، کارنامه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان به خریدار خسارت می‌­پردازد.

تنظیم قول­نامه و مشاوره حقوقی از سمت کارشناسان جهت اطمینان خریداران و نظارت بر معامله نیز برعهده کارنامه است.

https://pvst.ir/ds2

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو